Wyślij zapytanie
(68... telefon

Domowe Ciasta - Dobra Cukiernia

ul. Przylep-Sosnowa 1, Zielona Góra, Lubuskie,

W pobliżu: Nowa Sól, Świebodzin, Wolsztyn , Żary, Gubin

(68... telefon
Wyświetleń: 496


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Domowe Ciasta - Dobra Cukiernia 

"Gdy ciasto wychodzi… to zostają okruszki.”

Już od ponad 30 lat uszczęśliwiamy klientów naszymi ciastami oraz tortami dzięki pasji do tworzenia słodkich dzieł sztuki.

Nasze ciasta i torty to nie tylko smaczny wypiek cieszący zarówno oczy jak i podniebienie, lecz także wypracowana przez lata receptura oparta na naturalnych składnikach. Do naszych wypieków podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i sercem byście mogli Państwo poczuć smak domowych słodkości i rozkoszować się nimi z najbliższymi.

W trosce o najwyższą jakość i smak wszystkie ciasta są zawsze świeże i przygotowywane z produktów najlepszej jakości. Pragniemy wychodzić naprzód oczekiwaniom naszych klientów, dlatego nieustannie się dokształcamy, udoskonalamy przepisy oraz opracowujemy nowe.

Nasza pasja przekazywana jest w rodzinie od pokoleń. Uważamy, że każdy cukiernik pozostawia na własnych dziełach swoisty, unikalny „podpis”. Pochlebne recenzje tysięcy klientów, odwiedzających przez lata naszą cukiernię, przekonują nas o tym, że naszych produktów, pod względem jakości i smaku nie sposób pomylić z jakimikolwiek innymi. Sądzimy, że to właśnie szczególne zaangażowanie, pasja oraz niezwykła miłość do wykonywanej pracy sprawiają, że zadowolonych amatorów naszych słodkości wciąż przybywa.

W naszej ofercie każdy odnajdzie coś dla siebie. Jesteśmy zawsze gotowi, aby w krótkim terminie przygotować Państwu wypieki na zaplanowane uroczystości, takie jak wesela, chrzciny, komunie, ale również zachęcamy do zaopatrywania się u nas w proste wypieki na co dzień, które z pewnością umilą Państwu chwile spędzane z najbliższymi w domowym zaciszu.

Ze względu na co raz bardziej wymagający rynek, w którym co raz większe znaczenie odgrywa kompleksowość wykonywanych usług, pragniemy Państwa zapewnić o naszej szczerej chęci rozwijania się na nowych, niezgłębionych wciąż polach sztuki cukiernictwa. Mamy tu na myśli zwiększone zapotrzebowanie na produkty dopasowane do wymagań, przede wszystkim zdrowotnych, klientów, na przykład dla diabetyków, ludzi cierpiących na nieprzyswajalność laktozy czy nietolerancję glutenu, którzy nie chcą rezygnować(i wcale nie muszą!) ze słodkich przyjemności.

Serdecznie zachęcamy do spróbowania naszych wyrobów. Naprawdę warto!

Zapraszamy do kontaktu! 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Zielona Góra, Usługi, Cukiernie

Powrót