Fryzury komunijne - TRENDY 2023

fryzury-komunijne-trendy-2023

Komunia to wyjątkowe wydarzenie w życiu dziecka i całej rodziny. Jednym z najważniejszych elementów przygotowań do tej uroczystości jest wybór odpowiedniego fryzjera oraz uczesania. W 2023 roku w modzie królują proste i eleganckie uczesania, które podkreślają naturalną urodę i dodają uroku każdej dziewczynce przystępującej do Pierwszej Komunii Świętej.


Klasyczny kok to jedno z najpopularniejszych uczesań na komunię. To idealne rozwiązanie dla dziewczynek, które lubią proste i eleganckie stylizacje. Kok może być wykonany na różne sposoby – od niskiego, eleganckiego koka na tył głowy, po wyższy kok z drobnymi zdobieniami. Warto wybrać kok, który będzie dobrze trzymał się na głowie i nie będzie przeszkadzał podczas ruchu.


Proste, gładkie włosy to kolejny trend na komunię w 2023 roku. To idealne rozwiązanie dla dziewczynek, które nie chcą zbytnio eksperymentować ze swoim wyglądem, ale jednocześnie chcą wyglądać elegancko i stylowo. Włosy można podzielić na proste przedziały i wygładzić je prostownicą lub wymodelować z użyciem okrągłej szczotki i suszarki.


Luźne loki to kolejna popularna propozycja dla dziewczynek na komunię. To idealne rozwiązanie dla dziewczynek, które chcą wyglądać naturalnie i romantycznie. Lekko pofalowane włosy dodają uroku i elegancji, a jednocześnie nie są zbyt sztywne czy sztuczne. Warto pamiętać, żeby nie przesadzać z ilością lakieru do włosów, ponieważ nadmiar kosmetyku może zepsuć efekt.


Wybór odpowiedniego uczesania na komunię to nie lada wyzwanie dla każdej mamy. W 2023 roku w modzie królują proste i eleganckie stylizacje, które podkreślają naturalną urodę dziecka. Klasyczny kok, luźne loki, proste, gładkie włosy, klasyczna grzywka oraz krótkie włosy to najpopularniejsze propozycje. Nieco odważniejsze propozycje to kucyk z boku oraz stylizacja z warkoczem. Ważne jest, aby wybrać fryzurę, która będzie pasować do stroju i charakteru dziecka, a jednocześnie będzie wygodna i łatwa do utrzymania w dobrym stanie przez cały dzień uroczystości komunijnej w sali bankietowej oraz w trakcie przyjęcia w restauracji na komunie.


Więcej ciekawostek i inspiracji związanych z dziećmi, chrzcinami bądź komuniami znajdziecie na www.ChrzcinyiKomunie.pl