Czy warto podarować box ze słodyczami?

czy-warto-podarowac-box-ze-slodyczami

Podarowanie bliskiej osobie prezentu często sprawia nam o wiele więcej radości niż jego otrzymanie. Czasami przez wiele tygodni poszukujemy upominku, który wywoła uśmiech na twarzy członka rodziny lub przyjaciela. Ostatnimi czasy popularne stają się boxy ze słodyczami. Co można w nich znaleźć i czy warto zdecydować się na taki upominek? Na jakie okazje będzie idealnym rozwiązaniem?


Czym są słodkie boxy?

Słodkie boxy to pudełka wypełnione pysznymi słodyczami. Można zakupić je w wielu różnych rozmiarach, dzięki czemu są one dostępna każdą kieszeń – od małych pudełeczek wypełnionych cukierkami po wielkie kartony pełne czekolad, batonów oraz pralinek. Można je znaleźć między innymi w ofercie sklepu Słodkie Boxy, który prowadzi sprzedaż online. Popularność tego typu upominków stale rośnie. Zawartość pudełek można rozszerzać również o inne drobne prezenty np. kubki, kawę, herbatę lub zabawki. Słodkie pudełka to unikatowy pomysł, który jednocześnie nie jest kłopotliwy w realizacji.


Kupić czy zrobić?

Niektórzy decydują się na samodzielne zrobienie boxów, lecz wiele osób chętniej kupuje gotowe. Największą zaleta gotowych pudełek jest oszczędność czasu. Nie każdy ma też zdolności manualne, aby samodzielnie ozdobić pudełko, a kupienie samego kartonika i wypełnienie go na własną rękę nieco mija się z celem. Dlaczego warto zdecydować się na gotowe? Słodkie boxy można zamówić bez wychodzenia z domu i zostaną wraz z bilecikiem dostarczone pod wskazany adres. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą podarować upominek bliskim mieszkającym w innym mieście i nie mają możliwości pojawić się tam osobiście. Słodycze uwielbia niemal każdy z nas, a dla osób, które za nimi nie przepadają, jest oczywiście alternatywa w postaci wcześnie już wspomnianej kawy lub zestawu herbat.


Na jakie okazje pasują?

Pudełka ze słodyczami są upominkiem dobrym  na każdą okazję. Najczęściej wybiera się je jako prezent na:

  • ślub,
  • Pierwszą Komunię Świętą,
  • urodziny i imieniny,
  • dzień dziecka,
  • Walentynki.

Boxy mogą być uniwersalne lub spersonalizowane specjalnie na jakąś okazję. Bardzo ważne jest wybranie właściwego rozmiaru pudełka. W przypadku mniej formalnych wydarzeń np. Walentynek, można podarować malutki box. Jednakże jeśli ma to być prezent z okazji ślubu – warto zdecydować się na ten nieco większy, który nie tylko będzie cieszył swoją zawartością, ale również spektakularnym wyglądem. Pudełka wypełnione słodyczami cieszą się szczególną popularnością wśród najmłodszych. Łakocie są jednym z najbardziej lubianych przez dzieci prezentów.


Więcej ciekawostek i inspiracji związanych z dziećmi, chrzcinami bądź komuniami znajdziecie na www.ChrzcinyiKomunie.pl