Wyślij zapytanie
603... telefon

Zielona Fotobudka

Ulica Szafrana, Zielona Góra, Lubuskie,

W pobliżu: Gorzów Wielkopolski, Nowa Sól, Świebodzin, Żagań , Międzyrzecz, Sulęcin, Drezdenko, Żary, Gubin

603... telefon
Wyświetleń: 340


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Zielona FotoBudka

Organizujesz wyjątkową imprezę, chcesz aby na długo zapadła w pamięci gości i pozostawiła trwały ślad w postaci wyjątkowych zdjęć - świetnie trafiłeś.

Wspólnie zagwarantujemy wszystkim rozrywkę przed obiektywem, mnóstwo gadżetów dla urozmaicenia, podłożymy wyjątkowe obrazy w tle tzw. GreenScreen (ulubieni bohaterowie, wyjątkowe miejsca, znak firmowy, itp.) i damy pamiątkę w postaci najwyższej jakości zdjęć, których wygląd spersonalizujemy specjalnie dla Ciebie !

Po imprezie otrzymacie pendrive’a z wszystkimi zdjęciami, które na życzenie udostępnimy chronione hasłem w galerii na naszej stronie i tylko Ty zdecydujesz komu dać do nich dostęp.

Masz nadal wątpliwości, oto 7 powodów dla których powinieneś wybrać właśnie Nas:

1) Zapewniamy klasyczną formę FotoBudki w postaci słupka + tło lub dużą komfortową kabinę o powierzchni użytkowej ponad 2 m2, która przy zasłoniętym wejściu zapewnia intymność i zabawę w mniejszym gronie.

2) 2 warianty korzystania, chcąc umożliwić zabawę wszystkim, Zieloną FotoBudkę możesz zamówić w dwóch wariantach:

- na stojąco: panel dotykowy i aparat zainstalowany na wysokości optymalnej do zdjęć w pozycji stojącej, wygodne w dużych grupach, utrudnia jednak zabawę młodszym uczestnikom imprezy (zmusza dorosłych aby podnosili dzieci do góry) i uniemożliwia osobą poruszającym się na wózkach inwalidzkich;
- na siedząco: panel dotykowy i aparat zainstalowany niżej, budka zostaje wyposażona w zestaw 4 wygodnych puf o różnej wysokości co umożliwia zajęcie optymalnego miejsca w kadrze w zależności od wzrostu. Układ ten pozwala na przyłączenie do zabawy osób poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz dzieci bez konieczności podnoszenia ich do góry (także samodzielnie).

3) GreenScreen – czyli zielone tło, funkcja która pozwala nakładać „na żywo” dowolne obrazy na kolejne zdjęcia w serii, dzięki tej funkcjonalności możemy przenieść każdego w wyjątkowe dla Nas miejsca, ciekawą scenerię lub sprowadzić na plan zdjęciowy bohaterów ulubionych bajek dzieci lub idoli nastolatków – ogranicza Nas tylko wyobraźnia ! Można też oczywiście użyć tradycyjnego tła białego lub innego na zamówienie.

4) personalizowane wydruki – zdjęcia wykonywane są po kilka sztuk w serii, najczęściej 3 lub 4 i umieszczane na wspólnym wydruku, którego wygląd i formę spersonalizujemy specjalnie dla Ciebie. Naszą propozycję możemy podesłać wcześniej na maila lub przedstawimy na spotkaniu.

5) Pakiet KIDS dla dzieci - dostępny bezpłatnie na zabawach dla dzieci pakiet przenosi nas do wybranej krainy z ulubionymi bohaterami bajek/filmów, jednym dotknięciem ekranu przenosimy się pomiędzy Krainą Lodu / Minionkami / Autami /Gwiezdnymi Wojnami - zmieniają się tła oraz wydruki - wspaniała zabawa gwarantowana !

6) profesjonalny osprzęt – chcąc zapewnić Państwu najwyższą jakość Zielona Foto Budka wyposażona jest w szybką lustrzankę cyfrową z serii zaawansowanej Canon EOS 70D, mocny komputer z ekranem dotykowym oraz profesjonalną drukarkę fotograficzną, która zapewnia piękne i trwałe zdjęcia o jakości studia fotograficznego.

7) Podgląd na zewnątrz – na życzenie zamawiającego foto budkę możemy doposażyć w dodatkowy monitor 27” na zewnątrz kabiny lub wideo-projektor z dużym ekranem, co zapewnia świetną zabawę uczestnikom z sali.

Obsługujemy: wesela, urodziny dzieci i dorosłych, studniówki, wieczory panieńskie i kawalerskie, komunie, imprezy rodzinne i firmowe.
W zależności od wybranego pakietu dojedziemy bezpłatnie do 150 KM od Zielonej Góry.

Zapraszamy


Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Zielona Góra, Usługi, Atrakcje dla dzieci, Foto budka na komunie

Powrót