Wyślij zapytanie
601... telefon

Zabawa w Plenerze

Głowno, Łódzkie,

W pobliżu: Bratoszewice, Stryków, Brzeziny, Łowicz, Domaniewice, Dmosin

601... telefon
Wyświetleń: 753


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Zabawa w Plenerze

Firma Zabawawplenerze od 20 lat zajmuje się wynajmem oraz obsługą urządzeń rekreacyjno-rozrywkowo-zabawowych oraz profesjonalnych animatorów zabaw. Oferta nasza obejmuje ponad 100 atrakcji do wynajęcia na imprezy, dzięki czemu można zamówić większe pakiety atrakcji w niższej cenie.

Zajmujemy się tym co umiemy robić najlepiej!

Dojeżdżamy do Klienta organizując mu EVENTY, FESTYNY, PIKNIKI, IMPREZY FIRMOWE, DNI SZKOŁY CZY PRZEDSZKOLA, DNI MIAST, IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE (Wesela, Komunie, Urodziny) i wiele innych imprez wedle życzeń ...

Nasz team to przede wszystkim masa pozytywnej energii, uśmiechu oraz profesjonalizmu! Filozofię naszą opieramy głównie na dobrej zabawie, troskliwej opiece oraz rozwoju dzieci i młodzieży. Kierujemy się zasadą, że nasza obecność powoduje uśmiech na twarzach nie tylko najmłodszych, ale również i starszych uczestników.

Co wyróżnia naszą firmę?

BOGATA OFERTA (urządzenia rekreacyjno-rozrywkowo-zabawowe ze stosownymi atestami, atrakcje dla dzieci i młodzieży, aranżacja mini-sceny, nagłośnienie, animatorzy) pozwala na skomponowanie dużego pakietu atrakcji przez ZABAWAWPLENERZE, dzięki czemu koszt imprezy będzie niższy, a jakość pozostanie niezmiennie wysoka.

PROJEKT WIZUALNY stanowiska z atrakcjami, spójna kolorystyka począwszy od strojów obsługi, po stanowiska animacyjne. Do całości dopasowane tablice i szyldy z nazwą atrakcji. Idealny ład i porządek widoczny z daleka.

AUTORSKIE POMYSŁY większość rekwizytów do animacji robiona jest na specjalne zamówienie, wzbudzające zachwyt, większości wykorzystywanego przez naszą firmę sprzętów nie kupi się w sklepie... dzięki temu KAŻDA IMPREZA MA NIEPOWTARZALNY CHARAKTER I DOBRZE ZAPADA W PAMIĘĆ UCZESTNIKÓW.

ZAPLECZE TECHNICZNE DO ATRAKCJI  tj. przedłużacze, agregaty prądotwórcze, oświetlenie, kolorowe ogrodzenia, kubły na śmieci, stoliki i krzesełka, namioty, apteczki pierwszej pomocy, garderoby, schowki na sprzęt aby ładnie go ukryć na imprezie, drabiny, nagłośnienie, muzyka... ta lista to 20 lat doświadczeń zdobytych na imprezach, dzięki czemu każda impreza zawsze się udaje.

  Wystarczy wykonać telefon (tel. 601-825-908 lub tel. 607-844-354), aby zamówić atrakcje na całą imprezę, ustalić warunki montażu, tematykę imprezy, szybką wycenę.

  Zapraszamy do kontaktu!

  Lokalizacja

  Wasze opinie

  Tagi: Głowno, Usługi, Atrakcje dla dzieci, Dmuchane place zabaw, Animacje dla Dzieci na komunię, Animator na chrzciny i komunie Łódź

  Powrót