Wyślij zapytanie
668... telefon
Polecamy
Wyświetleń: 1601


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

180 zł

Rysiowe Animacje

Zabawa, która wyzwala pozytywne emocje i doświadczenia zostaje w pamięci na długo.

A przecież o to chodzi by gromadzić pozytywne wspomnienia.

Jak to zawsze bywa dzieciaki pragną poświęcenia im sporej uwagi. Na imprezie przy stole wśród dorosłych zwyczajnie się zaczynają nudzić lub wraz z rówieśnikami psocić. I często od rodziców wymagają atrakcyjnych zajęć i zapełnienia im czasu różnymi zabawami. Wtedy rodzice zamiast rozmów we własnym gronie zajmują się zabawą z własnymi pociechami. 

Tak by zapewnić swobodną atmosferę dla wszystkich uczestników imprezy warto zaprosić osobę, która zapewni atrakcje najmłodszym uczestnikom. Kochamy pracę z dziećmi, dlatego staramy się też by nasze animacje były atrakcyjne dla każdego uczestnika imprezy i zapamiętali ten dzień na długo. No szczęśliwe, wymęczone dzieciaki to i szczęśliwi rodzice? Prawda?

Co to są animacje? I jak to u nas wygląda? Jest to zapewnienie ciekawych zabaw w trakcie trwania imprezy. Tutaj stawiamy przede wszystkim na ruch, by dzieci po powrocie do domu były zadowolone i zmęczone. Rozumiejąc Państwa potrzeby zawsze przyjeżdżamy wcześniej w wyznaczone miejsce. By o wyznaczonym czasie być gotowym do zabawy z dziećmi, a Państwo będą mieli chwilę wytchnienia i możliwość rozmowy w gronie dorosłych.

Oprócz ciekawych zabaw mamy do wyboru szereg atrakcji. Tutaj z chęcią podpowiemy, które atrakcje będą dla Państwa najbardziej odpowiednie. Tutaj przykładem może być zamykanie w bańce mydlanej atrakcja, która kochają dzieci jednak nie zawsze jest możliwość przeprowadzenia na dworze. No niestety wiatr nam może popsuć plany dlatego rekomendowana atrakcja do pomieszczeń lub miejsc bez wiatru.

Zapraszam do zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi atrakcjami: rysioweanimacje.pl/atrakcje/Jesteśmy profesjonalistami i prowadzimy animacje z pełnym zaangażowaniem by Twoja pociecha wspominała zabawę przez długi czas!

Mobilne animacje: Łódź, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Aleksandrów Łódzki, Kleszczów, Radomsko, Tuszyn, Rzgów, łódzkie - nie ma miasta? Dalej też dojedziemy :) 

Zapraszamy do kontaktu!


Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

S Sylwia 2022-06-13 13:56:46

Ocena: 5

Pełen profesjonalizm! Dzieciaki przeszczęśliwe, animatorka Pani Zuzia stanęła na wysokości zadania, bardzo kreatywna i sympatyczna osoba, skradła serca dzieci. Firma godna zaufania, szczerze polecam!

Tagi: Łaznowska Wola, Usługi, Atrakcje dla dzieci, Animacje dla Dzieci na komunię, Animator na chrzciny i komunie Łódź

Powrót