Wyślij zapytanie
503... telefon

Klaun Alutka- animator, wodzirej, czarodziejka i specjalistka od szalonych zabaw

Lewandowa 11, Groblice, Dolnośląskie,

W pobliżu: Bielany Wrocławskie, Kąty Wrocławskie, Oława, Wrocław

503... telefon
Wyświetleń: 767


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Klaun Alutka- animator, wodzirej, czarodziejka i specjalistka od szalonych zabaw. 

Posiadając wieloletnie doświadczenie Klaun Alutka wszystkie imprezy prowadzi w sposób niekonwencjonalny i nietuzinkowy łącząc kilka technik i elementów zabaw tak by była niepowtarzalna, na długo zapamiętana i przede wszystkim mile przez wszystkich wspominana. W trakcie każdej imprezy poza uśmiechem moich klientów najważniejsze jest dla mnie bezpieczeństwo.

Musisz pamiętać, że uśmiech i zabawa to u Alutki podstawa!!!  Usługi animacyjne Alutki  to nie tylko kolorowa atrakcja, a przede wszystkim zabawy bez ograniczeń, wywołanie dobrego samopoczucia, relacji – integracji, dostarczenie nowych wrażeń, wyzwań oraz śmiechu.

Podczas swoich animacji Klaun Alutka wykorzystuje wiele ciekawych i nietuzinkowych akcesoriów do zabawy, które sprawiają, że każde spotkanie z Alutką jest kolorowe,  niepowtarzalne i  ciekawe.

Animator na chrzciny, roczek, komunie, jubileusze itp.

Przyjęcia okolicznościowe to wyjątkowy czas – czas spotkań z rodziną i wielu przygotowań. Klaun Alutka zapewnia animacje podczas przyjęć typu komunia, chrzest, rocznice ślubu, jubileusze itp.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, wiedzy i posiadanym zasobom sprawię, że dla dzieci będzie to okazja do niezapomnianej, wspólnej zabawy a dla wszystkich pozostałych gości spokojny czas spędzony z dawno niewidzianymi członkami rodziny.

Zabawę dopasuję do możliwości – sali, wieku dzieci oraz opracuję scenariusz do danego rodzaju imprezy zgodnie z zamówieniem indywidualnym.

Zapraszamy do kontaktu! 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Groblice, Usługi, Atrakcje dla dzieci, Animacje dla Dzieci na komunię

Powrót