Wyślij zapytanie
505... telefon

Iluzjonista - Rafał Reszke

Wejherowo, Pomorskie,

W pobliżu: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Koszalin , Olsztyn, Poznań, Rumia, Sopot, Szczecin, Warszawa , Reda

505... telefon
Polecamy
Wyświetleń: 2028


Średnia ocena: 5 z 4 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

500 zł

Iluzjonista - Rafał Reszke

Jeżeli zastanawiasz się, czy magiczny występ jest dobrym pomysłem na urodziny/przyjęcie komunijne/chrzciny dziecka, to jesteś we właściwym miejscu :D.

Magia od zawsze budziła zainteresowanie nie tylko najmłodszej części publiczności, ale także tej trochę starszej oraz kompletnie dorosłej :).

Każda uroczystość jest inna nie tylko pod względem charakteru, ale także przekroju wiekowego uczestników. Dlatego przed zaproponowaniem konkretnej oferty zbieram informację, aby dopasować wszystko do tego wyjątkowego wydarzenia.

Występ jest przygotowany w konwencji familijnej. Oznacza to, że jest on głównie skierowany do najmłodszych uczestników pokazu (3-10 lat). Co nie zmienia jednak faktu, że jest on także interesujący dla starszej części publiczności (młodzież i dorośli). Jest to zasługą "przemycania" w kilku miejscach efektów i żartów dla dorosłych, aby skupić także ich uwagę. Taka konwencja pozwala na maksymalne zaangażowanie najmłodszych.

Całość składa się z pokazu scenicznego trwającego około 40 minut. Jest on komediowy, zabawny, angażujący osoby z publiczności w charakterze "pomocnika magika". Całość jest wielokrotnie sprawdzona w praktyce, co daje występ naszpikowany śmiechem, a przede wszystkim bezpieczny dla widzów i asystentów.

Z uwagi na coraz większe restrykcje w wykorzystaniu zwierząt na pokazach, zdecydowałem się na używanie maskotek wykonywanych przez lidera rynku
światowego "Axtell Expression". Sowa, którą dysponuje jest tak realistycznie wykonana, że po występie dzieci pytają się mnie, czy była ona prawdziwa.

Po występie jestem dostępny dla gości w celu zrobienia sobie zdjęcia z sową, pokazaniu kilku dodatkowych trików dla osób, które czułyby jakiś niedosyt magicznych atrakcji.

Po występie modelują dodatkowo balonowe zwierzaki dla dzieci.

Przed samym pokazem rozstawiam nagłośnienie oraz oświetlenie kolorowymi światłami, aby stworzyć klimat magicznego widowiska.

O moim doświadczeniu w pracy z dziećmi może świadczyć fakt, że przez wakacje prowadziłem cotygodniowe pokazy w Hotelu Grand Lubicz w Ustce.

Całość (występ + baloniki) trwa zazwyczaj około 1,5h.

Pozdrawiam serdecznie
Rafał Reszke - iluzjonista

Zapraszam do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

G Grażyna Brodkowska 2023-10-02 19:03:35

Ocena: 5

Pan Rafał jest bardzo zdolnym iluzjonistą. Widać, że przez większość życia czaruje swoich gości i robi to genialnie. Bardzo polecam!

J Julia Carranza-Semak 2022-08-17 15:34:37

Ocena: 5

Świetna zabawa na przyjęciu komunijnym !!! Podobało się dzieciom i dorosłym. Wszyscy zaangażowani. Moi synowie do dziś dnia zastanawiają się jak to było możliwe i próbują rozwikłać magiczne sztuczki. Wspaniała atmosfera podczas występu. Polecam !!

R Rafał 2022-05-09 13:16:45

Ocena: 5

Występ bardzo dobry z poczuciem humoru i elementami zaskoczenia. Polecam :)

J Joanna 2021-10-07 10:14:27

Ocena: 5

Pan Rafał był u nas na przyjęciu komunijnym. Był to doskonały wybór. Oczarował wszystkich swoimi umiejętnościami i osobowością. Wszyscy bardzo długo wspominali jego występ. Z całego serca polecam Pana usługi!

Tagi: Wejherowo, Usługi, Atrakcje dla dzieci, Animator na chrzciny i komunie Gdańsk, Nietypowe atrakcje dla dzieci na chrzciny i komunie, Iluzjonista dla dzieci na komunie i chrzciny

Powrót