Wyślij zapytanie
506... telefon

Grupagb - Eventy, imprezy, festyny, warsztaty i atrakcje dla dzieci

Jelenia Góra, Dolnośląskie,

W pobliżu: Bielany Wrocławskie, Głogów, Lubin, Oleśnica, Wrocław, Wałbrzych, Trzebnica, Bolesławiec

506... telefon
Wyświetleń: 981


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Grupagb - Eventy, imprezy, festyny, warsztaty i atrakcje dla dzieci

Nasza firma oferuje!

- Fotobudka lub Lustro Selfie Mirror

- Animacje dla dzieci

- Mobilny drink bar

Nasza fotobudka lub Lustro Selfie Mirror urozmaici każdą imprezę. Zapewni uczestnikom wiele radości i śmiechu. Dzięki niej Ty i Twoi goście wykonacie serię nietuzinkowych zdjęć. Fotobudka lub Lustro Selfie Mirror uwieczni wesołe chwile, a przede wszystkim sprawi, że po każdej imprezie zostanie wspaniała pamiątka. Zamów Lustro Selfie Mirror lub fotobudkę która w ciekawy sposób uatrakcyjni Twoje przyjęcie. Państwa goście otrzymują do dyspozycji nielimitowaną liczbę zdjęć, walizkę pełen zabawnych gadżetów : peruki, maski, okulary, wąsy czy kapelusze oraz stałą opiekę animatora, który zadba o sprawny przebieg wydarzenia. Obsługujemy: wesela, festyny, pikniki rodzinne, imprezy plenerowe, szkolne, przedszkolne, imprezy tematyczne, imprezy integracyjne, wieczory panieńskie i kawalerskie. Podczas fotobudkowej zabawy pojawią się również nasze maskotki które umilą wspólną zabawę. Nad całą zabawą czuwać będzie przeszkolony animator. To osoba świetnie przygotowana do swojej roli cechująca się wysoką kulturą osobistą i poczuciem humoru, która gwarantuje wysoki poziom zabawy. Animator zapewni nie tylko właściwe funkcjonowanie sprzętu, ale również zatroszczy się o gości i stworzy niepowtarzalną atmosferę, dzięki której impreza na długo pozostanie w pamięci.

Oferujemy Państwu usługę opieki nad dziećmi podczas uroczystości weselnej. Rodzice maluchów będą mogli swobodnie rozmawiać i bawić się, a dzieci na pewno nie będą się w tym czasie nudzić! Jako zgrany zespół zapewniamy, że pod naszą opieką najmłodsi goście spędzą miło i bezpiecznie wieczór weselny. Również dla nich będzie to niezapomniany czas zabawy i wielu atrakcji.

Proponujemy :

  • zabawy ruchowe, tańce , konkursy zręcznościowe, śpiewy, zabawy ruchowe
  • skręcanie baloników, bańki mydlane, zabawy plastyczne
  • malowanie twarzy, malowanki, wytwarzanie biżuterii, 
  • zabawy z chustą Klanzy, gry zręcznościowe i planszowe,
  • możliwe również odwiedziny jednej z naszych maskotek
  • wspólna praca plastyczna
  • czytanie książeczek na dobranoc (opcjonalnie)

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Jelenia Góra, Usługi, Atrakcje dla dzieci, Dmuchane place zabaw, Foto budka na komunie, Maszyny do waty cukrowej, Animacje dla Dzieci na komunię

Powrót