Wyślij zapytanie
732... telefon

FotoLove.pl - fotobudka i atrakcje weselne

Kraków, Małopolskie,

W pobliżu: Bielsko-Biała, Częstochowa, Gliwice, Katowice, Kolbuszowa, Łańcut, Mielec, Muszyna, Myślenice , Rzeszów, Tarnów, Zakopane, Gorlice, Olkusz, Białka Tatrzańska

732... telefon
Wyświetleń: 543


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Najlepsza oferta na rynku - Sprawdź opis dlaczego...

Co wyróżnia nas spośród innych firm i dlaczego nasza oferta jest najkorzystniejsza dla Klienta?

1. Format wydruków do wyboru
Jako jedni z nielicznych oferujemy wydruki zarówno w formacie 15x5cm jako “paski”, jak również w formacie 15x10cm jako “pocztówki”. Aby w pełni spełnić oczekiwania Klienta, format wydruków jest indywidualnie uzgadniany przed imprezą.

2. Dojazd Gratis
W przeciwieństwie do innych firm, nie doliczamy dodatkowych opłat za dojazd. Obszar na którym świadczymy nasze usługi to województwo małopolskie, śląskie, podkarpackie oraz świętokrzyskie.

3. Kilka szablonów na jednej imprezie
Każdy z naszych Klientów otrzymuje również możliwość wyboru kilku szablonów wydruków, które zostaną wykorzystane w czasie wydarzenia. Nie stosujemy tylko jednego szablonu przy większych imprezach, ponieważ zależy nam, aby efekty pracy fotobudki były zróżnicowane i ciekawe.

4. Profesjonalny sprzęt
Model fotobudki Fbox Pro który oferujemy, to najlepsza dostępna na rynku klasyczna fotobudka, wyprodukowana przez renomowaną firmę Smove. Oprócz ogromnej ilości funkcji, cechuje ją wiele praktycznych i korzystnych dla Klienta rozwiązań.

5. Galeria Online
Po zakończonym wydarzeniu Klient otrzymuje od nas dane dostępu do prywatnej galerii online, w której znajdują się wszystkie zdjęcia wykonane przez fotobudkę w czasie imprezy. Galeria jest udostępniana w krótkim czasie, zazwyczaj kilka godzin po imprezie, więc niejednokrotnie stanowi pierwszy materiał z Wesela który otrzymują Nowożeńcy.

6. Animacje GIF
Każdą sesję zdjęciową składającą się na jeden wydruk, fotobudka automatycznie zapisuje w formacie GIF. Dzięki tej funkcji, w galerii którą udostępniamy, oprócz zdjęć znajdują się również zabawne Gify z imprezy.

7. Możliwość wyboru tła
Aby sesja została przeprowadzona w sposób profesjonalny, konieczne jest użycie odpowiedniego tła fotograficznego. Do dyspozycji oferujemy kilka wzorów, więc Klient przed wydarzeniem może zdecydować, które tło zostanie użyte. Aby jeszcze bardziej urozmaicić wydruki, istnieje również możliwość użycia kilku różnych teł w czasie jednej imprezy.

8. Atrakcyjne ceny i promocje
Bardziej szczegółowy opis i cennik naszych usług jest dostępny na stronie www.budkafotolove.pl/fotobudka

W naszej ofercie posiadamy również napis Love, którego kolor jest sterowany pilotem, łącząc obie usługi oferujemy atrakcyjne rabaty.
Szczegóły dostępne na stronie www.budkafotolove.pl/dekoracja

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:

- przez fanpage: www.facebook.com/budkafotolove
- mailowo:
 biuro@fotolove.pl

- telefonicznie na nr 732882646

Lokalizacja

Wasze opinie

S Sabina 2021-07-14 19:33:37

Ocena: 5

Fotobudka i napis LOVE zrobiły szał na naszym weselu ! Super zdjęcia, wspaniała pamiątka i oczywiście profesjonalna obsługa 😊 Bardzo polecam ❤️

Tagi: Kraków, Usługi, Atrakcje dla dzieci, Foto budka na komunie, Nietypowe atrakcje dla dzieci na chrzciny i komunie

Powrót