Wyślij zapytanie
507... telefon

Animator z Happy Feet Rozkręci Zabawę w Mig!

Łódź, Łódzkie,

W pobliżu: Kutno, Opoczno, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Sieradz, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki , Zgierz, Łowicz, Wieluń

507... telefon
Wyświetleń: 350


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

150 zł

Animator z Happy Feet Rozkręci Zabawę w Mig!

Skoro tutaj Państwo trafili, to z pewnością szukacie animatorów, którzy sprostają Waszym oczekiwaniom i zaczarują dzieciaki, które będą bawić się podczas przyjęcia komunijnego czy chrztu. 

Mogłybyśmy zacząć przekonywać Państwa do siebie niezliczoną ilością atrakcji dla dzieci, które posiadamy w swojej ofercie. Mogłybyśmy wymienić Wam certyfikaty i kursy z zakresu pierwszej pomocy czy animacji, które ukończyłyśmy, aby dowieść swojego profesjonalizmu. Mogłybyśmy opowiedzieć o imprezach mniejszych i większych, które organizowałyśmy, prowadziłyśmy, tworzyłyśmy. Ale uważamy, że dużo bardziej od wszystkich tych rzeczy liczy się prawdziwa pasja do wykonywanej pracy, a na ten temat sporo wiemy! :)

Kochamy to, co robimy, a każda impreza to dla nas mnóstw frajdy, emocji i pozytywnej energii. Uwielbiamy bawić się z dzieciakami i wymyślać coraz to nowe, ciekawsze zabawy. Śmiejemy się razem z nimi (czasami nawet zbyt głośno, ale zawsze szczerze i zaraźliwie). Wygłupiamy, robimy głupie miny, żartujemy
i słuchamy dzieci, które bawią się razem z nami. Dzieciaki czują się kompanami naszych przygód, a my prowadzimy je przez morza i oceany zabaw, czuwając nad ich bezpieczeństwem. Słuchamy dzieciaków, do których przyjeżdżamy i sprawiamy, że każde z nich czuje się wyjątkowe, bo każdemu poświęcamy odpowiednio dużo uwagi. 

Nie damy Wam złotego przepisu na idealną i doskonałą imprezę. Możemy jednak zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby uśmiech z twarzy najmłodszych nie znikał nawet przez chwilę. Obiecujemy, że nasze wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu animacji, wykorzystamy podczas Waszej uroczystości i dopniemy wszystko na ostatni guzik. Będziemy szaleć z dzieciakami przez cały czas i możemy się założyć, że z chęcią przyłączą się do naszych zabaw czy tańców także i starsi ;) 

A jeżeli w dalszym ciągu jesteście zainteresowani tym, co takiego robimy podczas naszych animacji, to śpieszymy z wyjaśnieniem:

  • gry i zabawy z chustą animacyjną
  • tatuaże brokatowe
  • pokaz i nauka puszczania baniek mydlanych XXL
  • twórcze zabawy plastyczne (podczas, których tworzymy wspólnie z uczestnikami zabawy pamiątkowy upominek dla dziecka, na którego komunię/chrzciny przybyliśmy :) )
  • zabawy ruchowe, konkurencje sportowe, zawody
  • zabawy taneczne do największych hitów muzycznych (tańczymy do piosenek znanych i lubianych przez dzieci, a także i dorosłych)
  • zamykanie w wielkiej bańce mydlanej
  • skręcanie zwierzątek i kształtów z balonów
  • warsztaty slime

Każda impreza jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Ofertę dopasowujemy pod Wasze oczekiwania i sugestię. Jesteśmy otwarte na wszelkie propozycje, zmiany i udogodnienia. Cena ustalana jest indywidualnie i zależy ona od atrakcji, czasu trwania animacji czy liczby uczestników. Piszcie i dzwońcie, śmiało pytając o terminy i szczegóły imprezy. To nic nie kosztuje! :)

Do zobaczenia! Trzymamy kciuki za Państwa przyjęcie! 

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Łódź, Usługi, Atrakcje dla dzieci, Animacje dla Dzieci na komunię

Powrót