Wyślij zapytanie
534... telefon

Pałac na Wodzie Falkowski

Zarzecze 17 B, Augustów, Podlaskie,

W pobliżu: Olecko, Suwałki, Ateny, Raczki

534... telefon
Wyświetleń: 1000


Średnia ocena: 5 z 4 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 20 do 300

Pałac na Wodzie Falkowski

Na terenie „Pałacu na Wodzie” znajduje się obszerna Restauracja, mogąca pomieścić nawet 300 osób. Z jej okien rozciąga się niezwykły widok na rzekę i przepływające po niej statki, katamarany i gondole. Jest to wyjątkowe miejsce na kameralne spotkanie, obiad w rodzinnym gronie czy biznesowy lunch. Zapewniamy dobre jedzenie przygotowywane z troską o jego doskonały wygląd i smak, które z pewnością zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających gości. Naszych klientów urzeka niepowtarzalna atmosfera, elegancki charakter wnętrza oraz polskie domowe jedzenie. W restauracji serwowane są dania regionalne i ryba z augustowskich jezior. Wszystkie nasze potrawy przyrządzamy z najlepszej jakości produktów.

Nasza restauracja to miejsce, w którym organizujemy rozmaite przyjęcia okolicznościowe. Przygotowania do wesela, chrzcin, przyjęcia komunijnego bądź rocznicy ślubu czy urodzin wymagają dużego nakładu czasu i pracy, dlatego proponujemy skorzystanie z naszej oferty.

Kompleksowa obsługa, smaczna polska kuchnia z nutą nowoczesności oraz elegancki wystrój wnętrza – to cechy, które wyróżniają nasz lokal.

Posiadamy urozmaicone menu, które dostosowane jest do okazji i okoliczności. Organizujemy wesela, chrzciny, komunie św. oraz inne imprezy okolicznościowe.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Nocleg
  • Kącik dla dzieci
  • Ogród
  • Parking
  • Namiot
  • Osoby niepełnosprawne
  • Teren zamknięty
  • Sala na wyłączność

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

K Karolina, Karol 2022-10-07 08:25:11

Ocena: 5

Dziękujemy za wspaniałą organizację i obsługę... Jak najbardziej polecamy!

M Małgorzata 2021-07-21 10:24:21

Ocena: 5

Urządzaliśmy chrzciny córki i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszyscy nasi goście chwalili miejsce, jedzenie, wystrój. Obsługa naprawdę na medal, otwarci na nasze propozycje 😊 Bardzo polecamy to miejsce, już kilka osób z rodziny planuje tu zorganizować przyjęcie :)

E Ewa i Marcin 2021-07-13 07:58:29

Ocena: 5

Organizowaliśmy tutaj w tym roku komunię dla naszego syna, jedzenie smaczne, goście zadowoleni. Polecamy

A Anna 2021-04-12 10:18:25

Ocena: 5

Polecam, bardzo ładny wystrój sali, możliwość zmiany menu na dietetyczne tj. zupa krem itd. Wszystko na plus!

Tagi: Augustów, Obiekty, Restauracje, Hotele, restauracje nad wodą, Komunia z noclegiem, Eleganckie Chrzciny, Chrzciny i komunia w Hotelu ze SPA

Powrót