Wyślij zapytanie
509... telefon

Karczma Człekówka

Skorupy, Mazowieckie,

W pobliżu: Józefów , Mińsk Mazowiecki, Otwock, Siennica, Wola Ducka, Garwolin, Pilawa, Osieck

509... telefon
Wyświetleń: 1619


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 120

Karczma Człekówka

Karczma Człekówka w Kołbieli jest restauracją rodzinną gdzie sztuka kulinarna jest tworzona od pokoleń.
Zdobyte doświadczenie jak i uznanie klientów zaowocowało stworzeniem miejsca, gdzie dajemy Państwu możliwość zagłębienia się w dania kuchni staropolskiej przyrządzane według starych receptur domowych.

Chrzciny to w głównej mierze wydarzenie o charakterze religijnym. Jednak od zawsze takie uroczystości wiązały się z wieńczącym je biesiadowaniem, z radosnym świętowaniem w gronie rodziny i przyjaciół.

Dlatego restauracja Człekówka ma w swojej ofercie także bankiet wieńczący chrzciny. Może to być tylko dobry obiad lub dłuższe przyjęcie. Prócz ciepłego posiłku zapewniamy ciasta i napoje.

Mamy w zanadrzu atrakcyjne pakiety w cenie już od 95 zł od osoby dorosłej. Dzieci do lat 10 otrzymują zniżkę w wysokości 50%, a za te poniżej 2 lat nie trzeba nic płacić.

Podobnie jak chrzciny, komunia to także wydarzenie religijne, które tym bardziej, co utarło się już w naszej narodowej tradycji, wymaga odpowiedniej oprawy w postaci przyjęcia komunijnego. Mamy możliwość wynajęcia sali na komunię wraz z bogatym menu.

Mimo bardzo dobrej kuchni, ceny zaczynają się już od 125zł od osoby, a dzieci do lat 10 mają zniżkę 50%. Za maluchy poniżej 2 lat nie płaci się u nas nic.

Zapraszamy do kontaktu  aby zapoznać się z ofertami przygotowanymi specjalnie dla Państwa.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Ogród
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Skorupy, Obiekty, Restauracje, Rustykalne miejsca, Eleganckie Chrzciny

Powrót