Wyślij zapytanie
531... telefon

Sławek Klejewski Fotografia

ul. Stawna 8/5, Milicz, Dolnośląskie,

W pobliżu: Głogów, Jelenia Góra, Karpacz, Kłodzko, Lubin, Lubin, Szklarska Poręba, Wrocław, Wałbrzych, Trzebnica, Bolesławiec, Polkowice

531... telefon
Wyświetleń: 36


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Sławek Klejewski Fotografia

Nazywam się Sławek Klejewski. Fotografią pasjonuję się od kilku lat. Zaczęło się tradycyjnie od robienia zdjęć dzieciom mojego rodzeństwa. Chciałem uchwycić dziecięcą naturalność i radość z życia. Dzieci są świetnymi nauczycielami. Zrobienie im zdjęć wymaga nie lada sprytu, czasem dużo czasu i cierpliwości, ale ich szczery uśmiech i naturalność pozwala uchwycić wyjątkowe momenty. Z czasem zacząłem fotografować uroczystości rodzinne, imprezy okolicznościowe. Nadal zajmując się fotografią tylko hobbystycznie. Pokazując swoje zdjęcia, rodzinie i znajomym utwierdzono mnie w przekonaniu, że mam potencjał i idę dobrą drogą, a robione przeze mnie zdjęcia są coraz lepsze. Tak, więc fotografia stała się nie tylko moim hobby, ale także pasją którą chcę doskonalić i realizować z ogromną satysfakcją i poświęceniem. Dzisiaj mogę powiedzieć, że to moje pozytywne uzależnienie, które daje mi radość i pozwala się rozwijać. Fotografia to dziedzina, która stale wymaga aktywności, szukania lepszych rozwiązań do uchwycenia czegoś niewidocznego na pierwszy rzut oka, momentów ulotnych wzruszających i wartych upamiętnienia.

W swojej ofercie posiadam:

  • reportaże ślubne,
  • zdjęcia portretowe,
  • sesje dziecięce,
  • sesje rodzinne,
  • sesje indywidualne,
  • sesje biznesowe,
  • sesje produktowe,

Przed każdą sesją, rozmawiam z klientem o jego oczekiwaniach. Prezentuje swoje prace i proponuje różne rozwiązania. Lubię powodować uśmiech i zatrzymywać na zdjęciach wspomnienia, które po upływie czasu można wziąć do ręki. 

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Milicz, Usługi, Usługi fotograficzne

Powrót