Wyślij zapytanie
517... telefon

Masłowski Foto & Wideo

Rybnik, Śląskie,

W pobliżu: Bielsko-Biała, Bytom , Częstochowa, Gliwice, Katowice, Szczyrk, Żory

517... telefon
Wyświetleń: 1256


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Masłowski Foto & Wideo

Witam,
kłaniają się Mateusz i Miłosz. Jesteśmy braćmi i pasjonujemy się fotografią oraz filmowaniem.Jesteśmy profesjonalistami, jednak nieustannie się uczymy, poszukując niepowtarzalnego stylu.

  • Przede wszystkim fotografujemy i filmujemy pełne reportaże ślubne, tak więc staramy się tworzyć dla Was historię, która opowie Wasz Ślub i wesele we wspaniały sposób.
  • Zajmujemy się także fotografią i filmem okolicznościowym. Dojeżdżamy do klienta, w dowolne miejsce, na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, studniówki, komersy, spotkania rodzinne, zabawy szkolne, urodziny, Chrzest czy Bierzmowanie. Posiadamy profesjonalny sprzęt do fotografii i filmu, statywy, stabilizatory, tła fotograficzne, okazjonalne gadżety oraz oświetlenie studyjne.
  • Zajmujemy się także fotografią i filmem komunijnym by uchwycić piękne chwile Waszego dziecka podczas ważnego dnia.
  • Zajmujemy się również fotografią i filmowaniem samochodowów, pojadów oraz produktów. Fotografujemy i filmujemy architekturę oraz wnętrza na potrzebę prezentacji miejsc.
  • Mateusz wykona dla Was sesję portretową wedle życzeń klienta – jako klasyczne ujęcia portretowe, a także zdjęcia pokazujące osobowość czy też pasje.
  • Wykona również sesję Waszych zwierzaków, plenerowe, reportażowe z wystaw i innych wydarzeń związanych z Twoim pupilem.
  • Miłosz wykona dla Was reklamę wideo Waszego biznesu, sklepu, firmy czy gabinetu.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

A Anna 2021-04-19 14:25:13

Ocena: 5

Pięknie fotografie, wysoka jakość i żywe kolory.

Tagi: Rybnik, Usługi, Usługi fotograficzne, Fotograf Śląsk

Powrót