Wyślij zapytanie
884... telefon

Magdalena Błachuta Fotografia

Zarusinki, 84, Siepraw, Małopolskie,

W pobliżu: Białystok, Bielsko-Biała, Chorzów, Gdańsk, Katowice, Kielce, Kraków, Łódź, Małogoszcz, Nałęczów, Nowy Targ, Opole, Ruda Śląska , Warszawa , Wieliczka, Zabrze, Zakopane, Grójec

884... telefon
Polecamy
Wyświetleń: 1620


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Magdalena Błachuta Fotografia

Moje fotografie to fotografie dla Was. Czułe oko za obiektywem bacznie przyglądające się temu co dzieje się na powierzchni i we wnętrzu.

Doświadczenie i profesjonalizm połączony z kobiecą wnikliwością, dyskrecją i miłą atmosferą pracy- to przepis na uwiecznienie wyjątkowych chwil w niepowtarzalny sposób. 
Fotografia Waszego chrztu czy komunii to dla mnie zawsze indywidualne zadanie. Każda ceremonia jest inna i wyjątkowa. Z tego dnia tworzę ujęcia reportażowe, cykl portretów rodzinnych. Do 3 dni po ceremonii tworzę galerie on line z wykonanymi zdjęciami, z wybranych ujęć może powstać piękny Photobook. 

Zapraszam do kontaktu,
Magdalena Błachuta Fotografia


Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Siepraw, Usługi, Usługi fotograficzne, Fotograf Śląsk, Sesja w plenerze, Fotograf na chrzciny lub komunie Białystok, Fotograf na chrzciny lub komunie Bydgoszcz, Fotograf na chrzciny lub komunie Gdańsk, Fotograf na chrzciny lub komunie Katowice, Fotograf na chrzciny lub komunie Kielce, Fotograf na chrzciny lub komunie Kraków, Fotograf na chrzciny lub komunie Lublin, Fotograf na chrzciny lub komunie Łódź, Fotograf na chrzciny lub komunie Olsztyn, Fotograf na chrzciny lub komunie Opole, Fotograf na chrzciny lub komunie Poznań, Fotograf na chrzciny lub komunie Rzeszów, Fotograf na chrzciny lub komunie Szczecin, Fotograf na chrzciny lub komunie Toruń, Fotograf na chrzciny lub komunie Warszawa, Fotograf na chrzciny lub komunie Wrocław, Fotograf na chrzciny lub komunie Zielona Góra

Powrót