Wyślij zapytanie
604... telefon

Krzysztof Jaskólski Fotografia

Jana Matejki 62, Konin, Wielkopolskie,

W pobliżu: Bydgoszcz, Gniezno, Kalisz, Łódź, Poznań, Toruń, Turek, Warszawa , Wrocław

604... telefon
Wyświetleń: 361


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Krzysztof Jaskólski Fotografia

Jestem zwolennikiem stylu reporterskiego, nie ingeruję, obserwuję i uwieczniam emocje. Naciskając spust migawki zachowuję chwile radości, miłość i łzy szczęścia. Pracuję na profesjonalnym sprzęcie, który zapewnia mi najwyższą jakość odbitek niezbędnych w fotografii ślubnej.

Mogę wykonać zdjęcia w słabo oświetlonych miejscach bez użycia lampy błyskowej i dzięki temu moje prace nie tracą na plastyce i naturalności. Cały czas poszukuję nieschematycznych i niebanalnych kadrów. Mam świadomość, że rutyna i monotonia to krok do tyłu. Jestem dokumentalistą ślubnym udoskonalającym cały czas swoje umiejętności. Uczestnictwo podczas Waszej wyjątkowej uroczystości to dla mnie czysta przyjemność i za każdym razem pozytywny dreszczyk emocji.

Moje relacje są gwarancją upamiętnienia niewymuszonych zachowań i spontanicznych reakcji. Jeśli przeglądając portfolio ślubne czy też bloga spodobały Wam się moje zdjęcia, to zapraszam do współpracy. Proponuję niezobowiązujące spotkanie przy „małej czarnej” na którym zaprezentuję przykładowy album ze zdjęciami oraz fotoksięgę mojego autorstwa.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Konin, Usługi, Usługi fotograficzne, Fotoksiążki

Powrót