Wyślij zapytanie
721... telefon

Firma Dekoracyjna Claudia - Dekoracje weselne i okolicznościowe

Jasło, Podkarpackie,

W pobliżu: Dębica, Jarosław, Krosno, Łańcut, Lesko, Leżajsk, Mielec, Przemyśl, Przeworsk, Rzeszów, Sanok, Strzyżów, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Wetlina

721... telefon
Wyświetleń: 58


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Firma Dekoracyjna Claudia - Dekoracje weselne i okolicznościowe

Firma Dekoracyjna Claudia świadczy usługi w zakresie: dekoracje ślubne i weselne, dekoracje komunijne, studniówki, eventy, imprezy rodzinne, imprezy biznesowe, bankiety.

Posiadamy bardzo bogaty asortyment, dużą ilość wysokiej jakości tkanin w różnych kolorach i odcieniach.  

Oferujemy również możliwość wypożyczenia dekoracji: napis LOVE, pokrowce na krzesła, obrusy, bieżniki, bankietówki, podtalerze, wytwornica baniek, kurtyny świetlne, lampy LED, świeczniki, latarnie, tablice z rozmieszczeniem gości, szklane wazony na stoły i wiele innych. 

Oferujemy również oprawę florystyczną. Bukiety i wiązanki, ślubne, butonierki, bukiety do kościoła, kompozycje na stoły. Ze względu na to, że zależy nam na jakości i świeżości naszych produktów, w pierwszej kolejności godne uwagi są kwiaty, które występują w danym okresie naturalnie.  

Działamy głownie na terenie i w okolicach takich miast jak: Jasło, Krosno, Rzeszów, Łańcut, Przeworsk, Tarnów, Gorlice, Dębica, Mielec, Sanok. 

Działamy głównie na tym terenie, ale zależy nam na dotarciu do każdego, więc z pewnością, jeśli trzeba to  dojedziemy w każde miejsce. 

Przede wszystkim, zapoznaj się dokładnie z naszą ofertą. Bezwzględnie przejrzyj poszczególne elementy dekoracji. Prawdopodobnie jest jeszcze kilka rzeczy o których możesz nie wiedzieć, a mogą okazać się istotne dla Ciebie. Jeśli masz jakieś wątpliwości i pytania, z przyjemnością Ci pomożemy. Napisz do nas. 

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Jasło, Usługi, Upominki i dekoracje

Powrót