Wyślij zapytanie
52... telefon

Solanki - Uzdrowisko

Solankowa 77, Inowrocław, Kujawsko-pomorskie,

W pobliżu: Bydgoszcz, Gniewkowo, Złotniki Kujawskie, Kruszwica, Janikowo

52... telefon
Polecamy
Wyświetleń: 849


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

do 110

Solanki - Uzdrowisko

Na niezapomniane przyjęcia zapraszamy do naszych stylowych sal. Z przyjemnością  zorganizujemy dla Państwa wesele, bankiet, jubileusz, chrzciny, komunię, urodziny, wieczór panieński i kawalerski, spotkanie wigilijne czy stypę.

Nasza kuchnia oferuje menu, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości.

Zakład Przyrodoleczniczy mieści się w sercu malowniczego Parku Solankowego, który zachęca do spacerów i jest idealnym tłem do zdjęć pamiątkowych. Klimat zabytkowego wnętrza, przestronność oraz wystrój sprawiają, ze każde przyjęcie będzie wyjątkowe i niezapomniane. Możemy zorganizować przyjęcie nawet do 150 osób. Sala wyposażona jest standardowo z okrągłe stoły. W sezonie letnim jest możliwość korzystania z obszernych tarasów.

Sala Kryształowa w „Solanki” Medical SPA stanowi doskonałe miejsce na różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe i spotkania biznesowe. Ma 108 m2 i umożliwia organizację imprez na 100 osób. Sala wyposażona jest w prostokątne stoły i wygodne krzesła.

Na mniejsze, kameralne spotkania oferujemy Salę Bursztynową w „Solanki” Medical SPA. Przy owalnym wspólnym stole może biesiadować do 25 osób.

Urokliwe i ciepłe wnętrze Kawiarni „Dolce Vita” przy „Solanki” Medical SPA stanowi doskonałą oprawę każdej imprezy. To idealne miejsce na spotkania firmowe i rodzinne przyjęcia do 36 osób.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług
Zespół „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław Sp. z o.o.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Nocleg
  • Ogród
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

W Wojciech 2019-12-04 09:11:40

Ocena: 5

Bardzo fajne miejsce z świetną kuchnią.Polecam

Tagi: Inowrocław, Obiekty, Sale bankietowe, Chrzciny, komunie w ogrodzie, Hotele, restauracje nad wodą, Nietypowe miejsca na komunie i chrzciny, Komunia z noclegiem, Eleganckie Chrzciny

Powrót