Wyślij zapytanie
603... telefon

sala weselna zielona dolina

ul. Zagłoby 7, Zielona Góra, Lubuskie,

W pobliżu: Nowa Sól

603... telefon
Wyświetleń: 808


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

do 200

Sala Weselna Zielona Dolina

Naszym celem, oprócz organizacji imprez wszelkiego rodzaju, jest także budowanie zadowolenia wśród naszych klientów i ich gości. Nowoczesna kuchnia spełniająca wymogi Unii Europejskiej, w której możemy przygotować każdą potrawę, klimatyzowana przestronna sala ze szwedzkim systemem wentylacji, mieszcząca nawet 300 osób, spełniająca wszystkie systemy bezpieczeństwa to idealne miejsce na każdą uroczystość.

Posiadamy oryginalną architekturę wnętrza, dwie sale, w tym jedną konferencyjną z projektorem dla celów konferencyjnych. Posiadamy duży, wyjątkowy ogród w spokojnej okolicy blisko centrum miasta. Gwarantujemy atmosferę szampańskiej zabawy i ucztowania.

Gościom udostępniamy również parking. W celu podjęcia współpracy zapraszamy do kontaktu.

Komunie

Jedną z możliwości wykorzystania naszego obiektu jest zorganizowanie specjalnie na Państwa życzenie imprezy komunijnej. Dzieciom oraz ich rodzicom, a także wszystkim gościom dajemy możliwość spędzenia czasu w naszej klimatyzowanej sali oraz w cieniu naszych ogrodowych drzew. Stworzymy prawdziwie rodzinną atmosferę oraz zadbamy o wszelkie wygody. Pomożemy skomponować menu zgodne z Państwa gustem kulinarnym. Aby wpłynąć na ekonomię przyjęcia, dopuszczamy możliwość organizacji dwóch przyjęć komunijnych jednocześnie

Chrzciny

Gdy tylko pojawi się nowa osoba w rodzinie, warto to uczcić, dlatego proponujemy spotkać się w szerszym gronie rodziny i przyjaciół, by świętować cud narodzin a także sakrament chrztu. Zielona Dolina pozwala na organizację dużej imprezy jak i mniejszej w gronie najbliższych. Zapewnimy idealną oprawę przyjęcia dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Na życzenie przystroimy salę w elementy eucharystii, przypominające o powodzie spotkania. Akcentujemy wszystko to co tworzy wyjątkowy klimat uroczystości. Wysoka jakość świadczonych usług i dopracowane menu jest dla nas priorytetowe.

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Zielona Góra, Obiekty, Sale bankietowe

Powrót