Wyślij zapytanie
604... telefon

Pałac Rozalin

Pałacowa 27, Rozalin, Mazowieckie,

W pobliżu: Grodzisk Mazowiecki, Łazy koło Magdalenki, Piaseczno, Radziejowice, Tarczyn, Żyrardów, Nadarzyn, Mszczonów, Milanówek

604... telefon
Polecamy
Wyświetleń: 777


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

do 300

Pałac Rozalin

Zespół pałacowo - parkowy w Rozalinie to wyjątkowa lokalizacja w niedalekiej odległości od Warszawy (ok. 30 minut jazdy samochodem trasą S8). To 24 hektary, pośród których znajdą Państwo zabytkowy park, stawy, polany, historyczny i kameralny Pałac, który niegdyś pełnił funkcje letniej rezydencji Rozalii Rzewuskiej, a także połączony z nim luksusowy, całoroczny namiot bankietowy o przestrzeni ponad 800 m2. Na terenie Pałacu Rozalin znajduje się również butikowy hotel, w którym oferujemy komfortowe miejsca noclegowe dla 38 osób. Cały teren jest ogrodzony oraz całodobowo strzeżony.

Przestrzeń, którą rekomendujemy Państwu jest idealna na potrzeby organizacji zarówno kameralnych, jak także większych przyjęć z okazji Komunii i Chrztu. Przygotujemy dla Państwa wyjątkowo smaczne menu, a dzieci będą miały możliwość zabawy na świeżym powietrzu. Do dyspozycji mają Państwo następujące możliwości, zależne od liczby Państwa gości oraz preferowanej formuły spotkania: wnętrza pałacu, przestrzeń luksusowego namiotu bankietowego z bezpośrednim wyjściem na polanę oraz teren przepięknego urokliwego parku.

Gwarantujemy wyjątkowy i unikalny klimat tego dnia, piękne dekoracje stołów oraz pakiet atrakcji dodatkowych i animacji dla dzieci. Szyjemy przyjęcia na miarę i uwzględniamy przeróżne prośby naszych klientów.

Zadzwoń lub napisz i sprawdź naszą ofertę!

+48 604 574 848

wedding@palacrozalin.pl

Zapraszamy do kontaktu!

  • Nocleg
  • Kącik dla dzieci
  • Ogród
  • Parking
  • Namiot

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Rozalin, Obiekty, Sale bankietowe, Chrzciny, komunie w ogrodzie, Zamki i Pałace, Hotele, restauracje nad wodą, Komunia z noclegiem, Eleganckie Chrzciny

Powrót