Wyślij zapytanie
52... telefon

Leśne Ustronie

Zamrzenica, Bysław, Kujawsko-pomorskie,

W pobliżu: Chojnice, Chełmno, Zamrzenica, Świecie

52... telefon
Polecamy
Wyświetleń: 523


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

do 120

Leśne Ustronie

Do ośrodka w Zamrzenicy dotarliśmy pierwszy raz w 1994 roku podczas dwutygodniowego spływu Brdą. Nikt z nas wówczas nie przypuszczał, że stanie się on kiedyś naszą własnością i miejscem pracy. Gdy jednak w 1998 roku zaistniała możliwość zakupu ośrodka, przystąpiliśmy do licytacji bez większych wahań. I cóż – wygraliśmy !. Od tego czasu każdego roku staraliśmy się w nim coś modyfikować i remontować. Zmieniliśmy nazwę na „Leśne Ustronie”, która oddaje charakter tego miejsca.

Wyposażyliśmy ośrodek w sprzęt sportowy i niezbędną infrastrukturę, umożliwiającą uprawianie różnych form aktywności. Od 2013 roku z coraz większym powodzeniem funkcjonuje też nasza mała „restauracja” - „Leśne Smaki”. Powracający do nas po kilka razy Ci sami Goście udowadniają nam co sezon, że nasza decyzja i wykonywana praca maja sens.

Przyjęcia okolicznościowe w „Leśnym Ustroniu” to z pewnością ceremonie, które odbywają się w wyjątkowych „okolicznościach przyrody” - w lesie. Jest to propozycja dla osób które lubią leśne krajobrazy i czują magię, która w nich mieszka.

Kolorystyka wszystkich imprez jest utrzymana w zieleniach, brazach ecru. Można zatem liczyć na naprawdę wyjątkowe efekty sesji zdjęciowych z udziałem bieli w roli głównej, a także w MENU przyjęcia wpleść „leśne składniki”.

Wszystkie dania są tworzone z pasją, a sympatyczna obsługa dokłada wszelkich starań, aby tak ważne dni w życiu naszych gości , stały się również najpiękniejszymi.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Nocleg
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Bysław, Obiekty, Sale bankietowe, Hotele, restauracje nad wodą

Powrót