Wyślij zapytanie
501... telefon

Karczma na Piwnej

ul. Piwna 3, Jawczyce , Mazowieckie,

W pobliżu: Błonie, Pruszków, Warszawa , Ożarów Mazowiecki, Piastów, Babice Nowe

501... telefon
Polecamy
Wyświetleń: 2749


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

do 300

Karczma na Piwnej i Dom Biesiadny

Jest to kompleks dwóch głównych, nietuzinkowych obiektów położonych około 12 km od centrum Warszawy, przy węźle Konotopa trasy S8. Obiekty te położone są tuż obok siebie, są ogrodzone i połączone wspólnym ogrodem.

Karczma na Piwnej to wyjątkowe miejsce, które swoją gościnnością i wyglądem przekazuje wartości rodzinne założycieli firmy Baccara. To jednocześnie Restauracja, Bar, Sala Konferencyjna i Hotel. Spełnia wymagania najbardziej wymagających klientów, którzy chcą się poczuć jak we własnym domu. Karczma posiada małą salę konferencyjną urządzoną w stylu wnętrza tego obiektu oraz sale restauracyjną wraz z antresolą, które pełnią rolę restauracji oraz miejsca na niewielkie przyjęcia.

Dom Biesiadny to duży obiekt konferencyjno-bankietowy położony tuż przy Karczmie. Stanowi doskonałe miejsce na organizację przyjęć nawet do 300 osób. Dysponujemy salą o powierzchni 520 metrów kwadratowych, która w zależności od potrzeb może być podzielona na dwie lub trzy mniejsze. Dzięki temu jest odpowiednia zarówno na mniejsze przyjęcia jak i na duże wesela czy konferencje.
Na terenie naszego obiektu znajduje się również wspaniały ogród z oczkiem wodnym oraz placem zabaw dla najmłodszych.
Obiekt jest klimatyzowany i przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Oryginalny wystój i regulowane oświetlenie zmienia się zależnie od potrzeb naszych gości.
Zapewniamy kompleksową obsługę przyjęć oraz konferencji we wszystkich naszych obiektach.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Nocleg
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking
  • Namiot

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Jawczyce , Obiekty, Sale bankietowe, Chrzciny, komunie w ogrodzie, Rustykalne miejsca, Komunia z noclegiem, Eleganckie Chrzciny

Powrót