Wyślij zapytanie
662... telefon

Times Event Center

ul. Kazimierza Wielkiego 1, Wrocław, Dolnośląskie,

W pobliżu: Oleśnica

662... telefon
Polecamy
Wyświetleń: 1066


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

do 40

Times Event Center

Times Event Center, znajdujący się w centrum miasta Wrocław, to kompleks obiektów idealnie dostosowanych do różnych imprez okolicznościowych (wesela, komunie, chrzciny, bankiety, gale, pokazy, stypy, itd.). Na terenie budynku Times znajduję się nowa restauracja, przeznaczona wieczorami i w weekendy na zamknięte imprezy do 40 osób. Klimatyczny wystrój pozwala na stworzenie kameralnej atmosfery. W związku z otwarciem restauracji na początku marca chwilowo brak zdjęć. Do restauracji można wejść od ul. Św. Mikołaja lub od strony Kazimierza Wielkiego 1 przez Patio.

Dla gości w ofercie oferujemy bez dodatkowych opłat 5 miejsc parkingowych. Dodatkowo na ul. Kazimierza Wielkiego obok naszego budynku znajduje się nowy duży płatny parking. Posiadamy również Club, w którym możemy gościć 40-100 osób. Times Event Ceter to także Patio o powierzchni 500 m2 i wysokości 20 m, posiadające dwie antresole, mieszczące do 400 gości.

Catering przygotowujemy na miejscu w naszej kuchni, co pozwala na serwowanie świeżych i sprawdzonych potraw. Oferta zawsze jest dostosowana do preferencji klienta., dlatego zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Ogród
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

M Marta Adamek 2019-04-08 10:25:21

Ocena: 5

Bardzo udane przyjęcie z okazji chrztu. Smaczne i estetycznie podane jedzonko. Miła pomocna i elegancko ubrana obsługa dbająca o komfort gości. Całkowicie można zaufać jej profesjonalizmowi Gorąco polecam :)

Tagi: Wrocław, Obiekty, Restauracje, Chrzciny, komunie w ogrodzie, Eleganckie Chrzciny

Powrót