Wyślij zapytanie
604... telefon

Tichauer Restaurant

Browarowa 21, Tychy, Śląskie,

W pobliżu: Katowice, Mikołów, Pszczyna, Mysłowice, Orzesze, Jaworzno, Bieruń, Lędziny

604... telefon
Wyświetleń: 191


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 1000

Tichauer Restaurant

Sercem Browaru Obywatelskiego jest restauracja, podobnie jak sercem śląskiego domu jest kuchnia. Książęta von Pless ucztowali w pałacach, robotnicy zakładów przemysłowych spotkali się w szynkach, a my zapraszamy do Tichauer Restaurant!

W historycznym wnętrzu króluje europejska kuchnia z tradycyjnymi potrawami mięsnymi oraz wyśmienitymi daniami wegetariańskimi. Zobowiązani dziedzictwem rzemieślniczego browaru, w karcie proponujemy tylko autorskie dania, które właściciel Browaru Obywatelskiego przywiózł z różnych zakątków świata oraz tradycyjne przepisy jego rodziny. Serwujemy potrawy sezonowe i dzielimy się pasją do kuchni browarniczej, w której dominują soczyste mięsa i fenomenalna wołowina. Dania przygotowuje zespół zdolnych kucharzy oraz szef kuchni. Doskonałe potrawy á la Carte świetnie komponują się ze świeżością naszego markowego piwa Tichauer., do którego serwujemy dedykowane przekąski: bułeczki z pieca z tapenadą, czosnkowym aioli, humusem oraz oliwami aromatyzowanymi ziołami - tymiankiem i rozmarynem.

W postindustrialnych, przestronnych wnętrzach dawnego Browaru, odnajdziecie loftowy charakter, udekorowany zabytkową cegłą, surowym betonem i ciepłym drewnem. I nawet opalany sezonowaną buczyną piec, witający gości gorąco, ma tutaj swoje imię...

Dysponujemy kilkoma salami o powierzchni od 270 do 1600m2, dzięki czemu możemy obsłużyć zarówno kameralne spotkania, jak i przyjęcia z największym rozmachem! Oferujemy również możliwość wyjątkowych przyjęć w ogrodzie, przy pięknym oczku wodnym, otoczonym piękną roślinnością. Ponadto inspirujące wnętrza i zabytkowa architektura obiektów i terenu zewnętrznego stanowi doskonałe tło dla pamiątkowych sesji!

Tichauer Restaurant zaprasza Państwa codziennie od godziny 12:00 do 22:00.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Ogród
  • Parking
  • Osoby niepełnosprawne
  • Teren zamknięty
  • Sala na wyłączność

Lokalizacja

Wasze opinie

B Bartosz 2021-01-13 10:44:10

Ocena: 5

Świetna restauracja i pyszne jedzenie. Bardzo podobał mi się również wystrój polecam !

Tagi: Tychy, Obiekty, Restauracje, Chrzciny, komunie w ogrodzie, Industrialne hotele, restauracje, Hotele, restauracje nad wodą, Nietypowe miejsca na komunie i chrzciny, Eleganckie Chrzciny, Komunia w centrum miasta

Powrót