Wyślij zapytanie
504... telefon

Restauracja Rozanna

ul. Trzeciego Maja 1, Wąwolnica, Lubelskie,

W pobliżu: Puławy

504... telefon
Wyświetleń: 587


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

do 150

Restauracja Rozanna

Pod szyldem "Rozanna" kryje się nie tylko wykwintna, potrafiąca zapewnić spokój i odprężenie restauracja, pizzeria, ale również przytulne i wygodne pokoje oraz oferujący niespotykane w okolicy usługi Pub Mexico.

Odwiedzający "Rozannę" mają okazję spędzić czas w przyjaznej atmosferze, otoczeni oryginalnym wystrojem i wysokim standardem oferowanych usług.

Czekamy na Państwa w uroczej okolicy, w miejscu gdzie przecinają się liczne turystyczne, biznesowe i kulturalne szlaki Lubelszczyzny.

"ROZANNA" mieści się niemal w samym centrum Wąwolnicy, niewielkiej, ale znanej miejscowości o bogatej i czasem burzliwej historii sięgającej XI wieku. Otoczenie Wąwolnicy, dolina rzeki Bystrej, charakteryzuje się wyjątkową rzeźbą terenu i określane jest mianem Krainy Lessowych Wąwozów.

Bagaż walorów kulturowych, ciekawa historia i wyjątkowe położenie otwiera przed Państwem możliwości połączenia planów turystycznych, wypoczynkowych, biznesowych, a także rozrywkowych, związanych z organizacją imprez okolicznościowych.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Nocleg
  • Parking
  • Sala na wyłączność

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Wąwolnica, Obiekty, Restauracje, Komunia z noclegiem

Powrót