Wyślij zapytanie
22... telefon

Restauracja Odjazd

ul. Sienkiewicza 14, Piaseczno, Mazowieckie,

W pobliżu: Góra Kalwaria , Józefów , Łazy koło Magdalenki, Otwock, Pruszków, Raszyn, Tarczyn, Warszawa , Nadarzyn

22... telefon
Wyświetleń: 396


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 75

Restauracja Odjazd

“Odjazd” mieści się w wyjątkowym miejscu. To stary, loftowy budynek na terenie XIX-wiecznej, piaseczyńsko – grójeckiej kolei wąskotorowej, która nadal jeździ. Oferujemy możliwość wynajęcia pociągu oraz drezyny na wszelkie imprezy okolicznościowe, które planują Państwo zorganizować. Zapraszamy gości z Piaseczna i okolic.

Przyjemne miejsce, idealne do zorganizowania rodzinnego spotkania z okazji komunii. Naszą ofertę jesteśmy w stanie dostosować do najbardziej wymagających Klientów, a menu – także do gustów i potrzeb dzieci, które są w tym dniu najważniejsze.

Chrzciny to jedno z tych wydarzeń, które wymaga wyjątkowej oprawy. Pomożemy ułożyć menu odpowiednie dla najmłodszych gości i dobrać odpowiednie dekoracje.

Proponujemy usługi cateringowe, również w plenerze. Dowieziemy pyszne jedzenie z naszej restauracji do domu i na specjalną okazję. Oferujemy także catering świąteczny.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Piaseczno, Obiekty, Restauracje, Industrialne hotele, restauracje, Kameralne restauracje na komunię i chrzciny, Nietypowe miejsca na komunie i chrzciny, Eleganckie Chrzciny, Usługi Cateringowe na przyjęcia rodzinne

Powrót