Wyślij zapytanie
785... telefon

Restauracja Logos

ul. 29 Listopada 9, Augustów, Podlaskie,

785... telefon
Wyświetleń: 621


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

do 120

Restauracja Logos

60 lat tradycji i pasji w dbałości o rozkosz podniebienia.

Witamy w restauracji Logos Augustów położonej w wyjątkowym miejscu, obok Portu Żeglugi oraz najpiękniejszych miejsc spacerowych i tras rowerowych Augustowa – bulwarów rzeki Netty i Kanału Augustowskiego. Klasyczny, z delikatną domieszką nowoczesności wystrój restauracji będący dziełem P. Dariusza Pakocy artysty i architekta współgra z wykwintnymi smakami naszej kuchni, serwując Gościom niepowtarzalną atmosferę wody, słońca i gościnności. Nasi kucharze przygotowują dania wyłącznie ze świeżych produktów najlepszej jakości, według własnych receptur, nawiązując do tradycji kuchni polskiej oraz lite. Staramy się zaspokajać gusty nawet najbardziej wymagających Gości i otaczać ich miłą, domową atmosferą.

Restauracja Logos Augustów to miejsce spotkań rodzinnych, okolicznościowych i biznesowych. Do każdej z imprez dopasujemy wspólnie z Państwem specjalne menu i przygotujemy wystrój stołu odpowiedni do charakteru spotkania. Nasza restauracja jest miejscem przyjaznym dzieciom. Menu zawiera dania przeznaczone dla naszych najmłodszych Gości, którzy mogą jednocześnie korzystać z naszych bajek, kredek i kolorowanek.

Obok restauracji na otoczonym ze wszystkich stron zielenią dziedzińcu Kompleksu Hotelowego znajduje się ogród letni – czynny od kwietnia do października. Lokal wraz z usytuowanym przy ulicy 29 Listopada 9 parkingiem jest przyjazny niepełnosprawnym Gościom! Honorujemy karty płatnicze. Rezerwacje przyjmujemy mailowo i telefonicznie.

Wszystkich, którzy cenią dobrą kuchnię i przyjemną atmosferę zapraszamy do Restauracji Logos, albowiem naszą Misją jest to, że

„Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom …”

Przyjęcia okolicznościowe

Restauracja Logos organizuje pełne wrażeń niezapomniane przyjęcia okolicznościowe: rodzinne, z opracowanym indywidualnie menu dostosowanym do okoliczności spotkania. Ceny zaczynają się od 70 pln z jednym daniem gorącym.

  • urodzinowe
  • chrzciny
  • komunie
  • świąteczne


Zapraszamy do kontaktu!

  • Parking
  • Teren zamknięty
  • Sala na wyłączność

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Augustów, Obiekty, Restauracje, Hotele, restauracje nad wodą

Powrót