Wyślij zapytanie
504... telefon

Restauracja Leśna Ostoja

Kolejowa 4a, Raszówka, Dolnośląskie,

W pobliżu: Legnica, Lubin, Prochowice, Chojnów

504... telefon
Wyświetleń: 594


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Restauracji Leśna Ostoja w Raszówce

Planują Państwo wesele? Zamierzacie wyprawić chrzciny, komunię, osiemnastkę lub inną imprezę okolicznościową? Jeśli uwielbiacie kuchnię polską, dobrze czujecie się w otoczeniu lasu i zieleni, a biesiadny klimat jest bliski Waszemu sercu, nasza restauracja jest najlepszym miejscem, jakie mogliście wybrać. Już od niemal 20 lat zajmujemy się organizowaniem wystawnych przyjęć różnego rodzaju. Opracowaliśmy autorskie menu, bazujące na daniach kuchni staropolskiej. Składają się na nie wyszukane potrawy, podkreślające swojską atmosferę, jaka panuje w Leśnej Ostoi.

Zajmujemy się organizacją przyjęć dla wymagających

Jesteśmy miłośnikami polskich smaków, serwowanych w pięknej oprawie. Nasza Restauracja Leśna Ostoja w Raszówce to kwintesencja elegancji i smakowitych dań, nawiązujących do bogatej, jak też wysublimowanej kuchni staropolskiej. Zorganizowaliśmy już setki imprez rodzinnych oraz okolicznościowych, wśród których wymienić trzeba wesela, przyjęcia komunijne i chrzciny. Doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób dbać o Gości, oczekujących profesjonalnej obsługi na najwyższym poziomie. Dlatego z pełnym zaangażowaniem wyprawiamy rozmaite bankiety, zaczynając od kameralnych spotkań rodzinnych, jak chrzciny czy imieniny, a kończąc na weselach z poprawinami. Oferujemy kompleksową organizację imprez dużego i małego kalibru. Do Państwa dyspozycji mamy trzy sale i bar, a także dwa duże tarasy z miejscem do grillowania oraz przepiękne tereny zielone, rozciągające się wokół restauracji.

Jeżeli marzy się Państwu klimatyczne wesele wyprawione z przytupem, serdecznie zapraszamy do Raszówki na spotkanie w naszej restauracji, położonej tuż przy lesie. Szefowa Kuchni z pewnością zaproponuje Państwu indywidualne menu, złożone z dań, nad których smakiem i prezentacją pracowaliśmy przez wiele lat. Po degustacji, z przyjemnością oprowadzimy Państwa po Leśnej Ostoi, opowiadając historię restauracji, którą stworzyliśmy z potrzeby uszczęśliwiania innych ludzi.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Nocleg
  • Ogród

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Raszówka, Obiekty, Restauracje, Komunia z noclegiem, Usługi Cateringowe na przyjęcia rodzinne

Powrót