Wyślij zapytanie
71... telefon

Restauracja CK

Rynek 19, Wrocław, Dolnośląskie,

W pobliżu: Oława, Oleśnica

71... telefon
Polecamy
Wyświetleń: 809


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

do 120

Restauracja CK

Restauracja CK to niewątpliwie jedno z najpiękniejszych i najbardziej oryginalnych miejsc na wrocławskim Rynku i kulinarnej mapie Wrocławia. Wszystkie dobre restauracje codziennie opowiadają gościom swoją historię. Nasza łączy w sobie nostalgię ze wspaniałą przeszłością oraz otwartość dla nowych kulinarnych trendów z niewymuszoną elegancją i tradycyjnym smakiem. W naszych daniach znajdziecie miłość do lokalnych tradycji, przyzwyczajeń i gustów a piwnica pełna win ucieszy najbardziej wymagających koneserów.

CK to – zarówno oaza dla zakochanych, wyjątkowe miejsce na rodzinne uroczystości, wesela, chrzciny, komunie, stypy a także spotkania biznesowe w samym sercu Wrocławia, w bezpośrednim sąsiedztwie Ratusza. Dysponujemy ponad 100 miejscami do obsługi grup wycieczkowych, spotkań pracowniczych, biznesowych czy przyjęć rodzinnych. Zapewniamy profesjonalny i wyszkolony personel do obsługi cateringów, jak i gości w restauracji. Obsługa dysponuje znajomością języka angielskiego.

Proponujemy menu dopasowane do indywidualnych potrzeb - przystawki, zupy, dania główne, desery- w różnych wariantach cenowych. Zapewniamy menu dla osób wymagających (posiłki wegetariańskie, bezglutenowe, bezlaktozowe itp.) oraz menu dla dzieci.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Wrocław, Obiekty, Restauracje

Powrót