Wyślij zapytanie
530... telefon

Rebel Resto&Bar

Białogórska 47A, Sanok, Podkarpackie,

W pobliżu: Lesko, Uherce Mineralne, Zagórz, Brzozów

530... telefon
Wyświetleń: 612


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 20

Rebel Resto&Bar

Rebel, czyli bunt w menu

Od zawsze marzyliśmy o stworzeniu miejsca, które "wyłamie się" z sanockiej gastronomii. Wnętrze, jak i kuchnia to wynik naszych wieloletnich podróży. W Rebel przyjęliśmy oryginalną koncepcję. Chcemy by to miejsce było dla sanoczan. Karta co trzy, cztery tygodnie będzie zmieniana. Chcemy zaskakiwać oczywiście smakiem. Wychodzimy naprzeciw weganom, wegetarianom i pescowegetarianom. W karcie są dania zupełnie bezmięsne, jak i mięsne. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Potrawy przyrządzamy z produktów od lokalnych dostawców (np. z Ustrzyk), by wszystko było jak najlepszej jakości. Mamy też szybką kartę - jeśli będąc na zakupach znajdziemy dobry produkt i będzie na niego pomysł, to kupimy i przygotujemy danie. Dlatego menu jest w formie karty, nie książki. Kartę możemy w każdej chwili przedrukować. Chcemy, by Rebel był miejscem również spotkań rodzinnych typu chrzciny i komunie oraz biznesowych, gdzie goście zawsze będą zaskakiwani czymś nowym.

Oprócz wyśmienitej kuchni stawiamy również na koktajle! Wszystkie podajemy w jednej cenie, by każdy mógł nie sugerować się ceną tylko samym smakiem. Są słodkie, pikantne, gorzkie do wyboru i koloru. Mamy w ekipie świetnego managera, Adama i to on jest głównym bohaterem koktajlowego zamieszania. Oprócz tego mamy na wyłączność piwo z browaru sanockiego. Jest to malutki browar z niewielką produkcją, dlatego bardzo zabiegaliśmy by sanockie piwo trafiło do nas.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

A Artur 2021-07-13 15:03:43

Ocena: 5

Cudowny styl wnętrz, nie da się oderwać od niego oka. Świeże i pyszne jedzenie.

Tagi: Sanok, Obiekty, Restauracje, Hotele, restauracje nad wodą, Kameralne restauracje na komunię i chrzciny, Nietypowe miejsca na komunie i chrzciny, Eleganckie Chrzciny, Komunia i chrzciny w Górach

Powrót