Wyślij zapytanie
602... telefon

Mood Bar & Food

Warszawska 5a, Sosnowiec, Śląskie,

W pobliżu: Będzin, Chorzów, Dąbrowa Górnicza , Katowice, Mysłowice, Jaworzno, Siemianowice Śląskie

602... telefon
Wyświetleń: 589


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Mood Bar & Food

Po ośmiu latach funkcjonowania na kulinarnej mapie Sosnowca, Restauracja Magiel Kulinarny stawia na metamorfozę. Obecnie lokal funkcjonuje jako Mood Bar & Food, ale nowa nazwa to nie koniec zmian. 

Goście mogą cieszyć się również rewitalizowanym wnętrzem i zupełnie nowym menu. To nowe miejsce z ogromną tradycją, skierowane do wszystkich, którzy lubią smacznie zjeść, napić się pysznego wina, spotkać na lunch biznesowy czy towarzyski i spędzić miły sobotni wieczór przy akompaniamencie muzyki na żywo. Zróżnicowane menu, w którym znaleźć można m.in. pizzę, makarony czy burgery sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Mood Bar & Food to smaczne i przyjazne miejsce pełne dobrej energii, otwarte dla każdego i dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. W lokalu mile widziani są wszyscy Goście, w tym również zwierzaki.

W Mood Food and Bar możecie nie tylko zjeść pyszne jedzenie i cieszyć się smakiem doskonałych koktajli, ale również zorganizować większe przyjęcie: chrzest, komunia, urodziny - to tylko kilka wyjątkowych okazji, które świętować możecie w naszej restauracji!

Zapraszamy do kontaktu!

  • Ogród

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Sosnowiec, Obiekty, Restauracje, Kameralne restauracje na komunię i chrzciny, Eleganckie Chrzciny, Komunia w centrum miasta, Usługi Cateringowe na przyjęcia rodzinne, Chrzciny, komunie na tarasie

Powrót