Wyślij zapytanie
603... telefon

Leśny Zakątek – Nowołoskoniec – Restauracja, Noclegi

Nowołoskoniec 12G, Oborniki, Wielkopolskie,

W pobliżu: Murowana Goślina, Poznań, Szamotuły, Wągrowiec, Suchy Las, Tarnowo Podgórne, Pniewy

603... telefon
Wyświetleń: 1564


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 2 do 120

Leśny Zakątek – Nowołoskoniec – Restauracja, Noclegi

Szukając miejsca, w którym przeplatają się światy równolegle, teraźniejszość staje się tylko i wyłącznie stanem aktualnym, pinezka wskaże Leśny Zakątek. To tu stworzyliśmy dla Was I dla Siebie miejsce z mapy marzeń o spokoju i poczucia, że jutra może nie być, a wczoraj to tylko sen. Równy oddech, wdzięczny za naturę, która wyziera z każdego metra kwadratowego Naszego Lasu. Zaczęło się zwyczajnie od strefy sauny, relaksu, a rozwija się niczym resort. Salon masażu, sauna sucha i łaźnia parowa, jacuzzi zewnętrzne, wszystko to wkomponowane w nierówną architekturę lasu. Dwie restauracje dostosowane na potrzeby imprez okolicznościowych. Domki na drzewach, pokoje i przytulny, Kryształowy Domek.

Każda trawka, gałązka i kwiatek rośnie zaopiekowany, bo cokolwiek robimy, wychodzi z Serca. W Leśnym Zakątku, w sercu Puszczy Noteckiej odpoczniecie Państwo, nabierzecie sił, napełnicie pluca świeżym powietrzem. Dookoła ścieżki rowerowe, okoliczne lasy, lotnisko dla amatorów paralotni, skupiska grzybów jesienią. Dostrajamy częstotliwości do Waszych potrzeb. Jesteśmy Miejscem, które zaadaptowało kilkanaście „Zakątków”, które są od siebie różne, spełniając jednak swoją rolę. Ukryją skołatane zmęczeniem serca. Leśny Zakątek, to brak czasoprzestrzeni i poczucia czasu.


Mała sala
Organizowane były w naszym obiekcie: wieczory panieńskie, wesela, komunie, urodziny, babyshower, imprezy firmowe. Mniejsza sala przystosowana jest do 20 osób, znajduje się tam aneks kuchenny wraz z dużą lodówką. W cenie wynajmu pełne wyposażenie zastawy kuchennej.

Duża sala
Większa sala przystosowana jest do 120 osób. Możliwość jest przygotowania przyjęcia przy okrągłych stołach ( 5 okrągłych stołów dla 10 osób przy każdym stole )

Zapraszamy do kontaktu!

  • Nocleg
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking
  • Osoby niepełnosprawne

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Oborniki, Obiekty, Restauracje, Chrzciny, komunie w namiocie, Chrzciny, komunie w ogrodzie, Rustykalne miejsca, Eleganckie Chrzciny, Catering na przyjęcia rodzinne, Sala na kameralne wesele, obiad weselny

Powrót