Wyślij zapytanie
692... telefon

KarmaMa Bistro i Zioło

ul. Ks. J. Szymały 1/3, Ruda Śląska , Śląskie,

W pobliżu: Bytom , Chorzów, Gliwice, Katowice, Sosnowiec, Zabrze

692... telefon
Polecamy
Wyświetleń: 527


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

KarmaMa Bistro i Zioło

KarmaMa Bistro & Zioło - Z pasji do garów. Magiczne miejsce prowadzone przez fascynatów podróży korzystających z każdej wolnej chwili aby poznawać międzynarodową kuchnię, którą z powodzeniem serwują swoim gościom. Nietuzinkowe połączenie kunsztu kucharza Darka przeplatające się z drogocenną wiedzą małżonki Beaty, pasjonatki zielarstwa, zdrowej żywności oraz naturalnych metod leczenia. W tym miejscu dzięki zamiłowaniu jedzenie staje się lekarstwem a każdy deser urasta do rangi prawdziwego dzieła sztuki.

Ma Bistro & Zioło - Z pasji do garów. Magiczne miejsce prowadzone przez fascynatów podróży korzystających z każdej wolnej chwili aby poznawać międzynarodową kuchnię, którą z powodzeniem serwują swoim gościom. Nietuzinkowe połączenie kunsztu kucharza Darka przeplatające się z drogocenną wiedzą małżonki Beaty, pasjonatki zielarstwa, zdrowej żywności oraz naturalnych metod leczenia. 

W tym miejscu dzięki zamiłowaniu jedzenie staje się lekarstwem a każdy deser urasta do rangi prawdziwego dzieła sztuki. 

Organizujemy wszelkie rodzaju przyjęcia okolicznościowe typu chrzcin, komunie, urodziny i inne. 

Zapraszamy do kontaktu!

  • Parking
  • Sala na wyłączność

Lokalizacja

Wasze opinie

E Edyta 2023-02-08 13:05:32

Ocena: 5

Serdecznie polecam to miejsce do organizacji kameralnego przyjęcia ☺️ Bardzo dobre jedzenie i przyjemna atmosfera.

L Laura 2022-11-25 09:14:20

Ocena: 5

Lokal bardzo klimatyczny, ma duszę i charakter. Jedzenie na najwyższym poziomie, rzadko spotykane połączenia, potrawy, oryginalność, odwaga. Właściciele przesympatyczni z ogromną wiedzą i sercem. Na pewno wrócę tu nie raz.

Tagi: Ruda Śląska , Obiekty, Restauracje, Kameralne restauracje na komunię i chrzciny, Eleganckie Chrzciny, Catering na przyjęcia rodzinne, Sala na kameralne wesele, obiad weselny

Powrót