Wyślij zapytanie
781... telefon

Jaśminowy Dwór

ul. Rokietnica 683, Rokietnica, Podkarpackie,

W pobliżu: Jarosław, Przemyśl, Radymno, Skołyszyn, Pruchnik

781... telefon
Wyświetleń: 1414


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

do 350

Jaśminowy Dwór

Atutem naszego obiektu są przestronne sale bankietowe, które stwarzają możliwość organizacji imprez nawet dla 400 osób. Sale są wielofunkcyjne, jest możliwość ich łączenia, stąd też stanowią idealne rozwiązanie zarówno do kameralnych spotkań, jak też dużych, organizowanych z rozmachem bankietów i jubileuszy.

Przestronność i układ naszych sal umożliwiają przeprowadzenie wszelkich atrakcji towarzyszących, m.in.: występów artystycznych, koncertów i wieczorów tematycznych.

Chrzciny

Pojawienie się w rodzinie nowej osoby, a co za tym idzie przyjęcie sakramentu Chrztu Świętego jest dla wszystkich wyjątkowym wydarzeniem wymagającym uroczystej oprawy. Chcielibyśmy sprawić, aby Państwa rodzinne świętowanie odbyło się w specjalnej atmosferze, komfortowych warunkach i z menu specjalnie przygotowanym na tą uroczystość.

Specjalnie dla dziecka i rodziców:

ustronne miejsce dla matki z dzieckiem
kącik zabaw dla dzieci

Uroczystość I Komunii Świętej

Wyjątkowe wydarzenia wymagają wyjątkowej oprawy. Proponujemy Państwu organizację uroczystości I Komunii Św. w Jaśminowym Dworze. Sprawimy że, to ważne wydarzenie będzie dla Państwa Dziecka niezapomnianym przeżyciem, a dla Was przyjemnym i radosnym rodzinnym przyjęciem, niezmąconym pracochłonnymi przygotowaniami.

Elegancja, dobry smak i miła atmosfera stanowią o wyjątkowości organizowanych przez nas uroczystości. Atutem naszych przyjęć jest pyszna i wykwintna kuchnia.

Specjalnie dla dzieci proponujemy:

odmienne menu
korzystanie z placu zabaw i trampoliny
przejażdżki konne po okolicy

Imprezy urodzinowe / imieninowe

Coraz bardziej popularną formą świętowania urodzin czy imienin jest zaproszenie najbliższej rodziny oraz znajomych na uroczysty obiad. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która jest alternatywą dla przyjęcia organizowanego w domu. Pozwoli ona Państwu świętować bez konieczności martwienia się o przygotowanie dań, aranżację wnętrza czy też sprzątanie. Do powyższych atutów dodajemy wyśmienite menu w atrakcyjnej cenie, co z pewnością sprawi, iż kolejne rodzinne przyjęcie chętnie zorganizujecie Państwo w naszej restauracji.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Nocleg
  • Kącik dla dzieci
  • Plac zabaw
  • Parking
  • Sala na wyłączność

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Rokietnica, Obiekty, Restauracje, Komunia z noclegiem, Eleganckie Chrzciny

Powrót