Wyślij zapytanie
739... telefon

Fatto a mano Ristorante & Wine Bar

ul. Ludwika Rydygiera 9, Warszawa , Mazowieckie,

739... telefon
Wyświetleń: 469


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 30

Fatto a mano Ristorante & Wine Bar

FATTO A MANO Ristorante and Bar to przestrzeń, którą własnoręcznie stworzyliśmy specjalnie dla naszych gości. Stary budynek samochodowej stacji diagnostycznej zmieniliśmy w prawdziwie magiczne miejsce.

Tu wyobraźnia, kreatywność i proces twórczy widoczne są i odczuwalne w każdym miejscu. Ręcznie uszyte lniane lampy, drewniane krążki ułożone na ścianie niczym puzzle czy bar skrupulatnie wyklejany korkiem sprawiają, że każdy poczuje sie tu wyjątkowo. Ciepłe, neutralne kolory, miękkie kanapy i zapach ziół natomiast, uczynią każdy posiłek niezpomnianym.

Włoska kuchnia w wykonaniu FATTO A MANO to przede wszystkim ręcznie wykonany makaron, nie jeden rodzaj i nie dwa, lecz wiele różnych, dopracowanych i estetycznych kształtów. To także kulinarne wyzwanie podjęte przez Szefa Kuchni, który sięga po tradycyjne, często zapomniane przepisy z „Kucharskiej Bibili“ lubianej przez mieszkańców Półwyspu Apenińskiego.

To właśnie tu spróbować można włoskiej golonki czy flaków, wykwintnej zupy rybnej i oryginalnego risotto. Dla najbardziej wymagających wielbicieli słonecznej Italii, serwujemy pizzę z pieca opalanego drewnem - tradycyjną, ale także tą z truflami czy ośmiornicą. W FATTO A MANO łatwo odnaleźć różnorodność w menu, bowiem zmieniamy je regularnie dla naszych gości.

U nas romanyczna kolacja, posiłek z rodziną czy zwykłe spotkanie z przyjaciółmi może okazać się doskonałą okazją do testowania włoskiego wina. W oryginalnym kanale samochodowym, na naszych gości czekać będzie zawsze duży wybór win - tych najlepszych, tych najpopularniejszych, a także tych najbardziej wyselekcjonowanych.

Świeżość produktów, prostota kuchni i elegancja w serwowaniu włoskich dań są dla nas równie ważne, jak profesjonalna obsługa wszystkich gości, także tych najmłodszych.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Sala na wyłączność

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa , Obiekty, Restauracje, Restauracje włoskie Warszawa, Kameralne restauracje na komunię i chrzciny, Nietypowe miejsca na komunie i chrzciny, Eleganckie Chrzciny

Powrót