Wyślij zapytanie
71... telefon

brasserie 27 restaurant

ul. Kazimierza Wielkiego 27A, Wrocław, Dolnośląskie,

71... telefon
Wyświetleń: 656


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

do 50

Brasserie 27 Restaurant

Wiemy, jak ważne są dla Państwa spotkania okolicznościowe lub biznesowe oraz przyjęcia weselne albo urodzinowe, dlatego jesteśmy, aby sprawić by były one niezapomniane. Nasz manager oraz szef kuchni wraz z wykwalifikowanym zespołem zapewnią w pełni profesjonalną organizację przyjęcia, aby ten uroczysty dzień był niepowtarzalny i wyjątkowy.

Oprócz eleganckiej a zarazem odprężającej stylizacji restauracja oferuje bogate i zróżnicowane menu dostosowane do Państwa potrzeb. Restauracja Brasserie 27 może pomieścić do 46 osób siedzących przy jednym stole w kształcie litery U lub do 65 osób w przypadku imprezy stojącej z jedzeniem serwowanym w formie bufetu. Zapraszamy Państwa do nas, abyście mogli poczuć serdeczność, którą obdarzamy każdego z naszych gości i poczuć się naprawdę wyjątkowo.

Organizujemy:

  • kameralne przyjęcia
  • wystawne kolacje
  • chrzciny
  • komunie
  • rocznice ślubu
  • imprezy okolicznościowe

Planując organizację przyjęcia w Brasserie 27 prosimy o kontakt z Managerem restauracji – Eweliną, która z przyjemnością doradzi i odpowie na każde z Państwa pytań: Tel.: 71 371 44 70 Tel.: 601 622 338 Email: manager@brasserie27.com

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się serwis ChrzcinyiKomunie.pl

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Wrocław, Obiekty, Restauracje

Powrót