Wyślij zapytanie
506... telefon

stara stodoła

Nowa Wies 6, Nowa Wieś, Małopolskie,

W pobliżu: Bochnia, Gdów, Kraków, Mogilany, Myślenice , Skawina, Wieliczka, Dobczyce

506... telefon
Wyświetleń: 4


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Stara Stodoła

Stara Stodoła to blisko 3 hektary łąk, sadów i lasu. To 40-arowy, rustykalny ogród, a w nim odnowiona, XIX-wieczna chata i stodoła z zapleczem dla cateringu - wszystko zaledwie 20 minut jazdy od Krakowa.

Nasza podstawowa oferta zakłada wynajem na cały weekend (piątek-niedziela). Wraz z kluczami dajemy pełną wolność w kształtowaniu charakteru miejsca tak, by można tam było zorganizować dokładnie takie wydarzenie, na jakie macie ochotę - bez gorsetu schematów i smutnej sztampy. W ramach jednej ceny (bez ukrytych kosztów) udostępniamy odnowiony wiejski dom z zapleczem kuchenno-sanitarnym i kilkoma miejscami noclegowymi; stodołę o powierzchni 130m2, gdzie komfortowo zmieści się ok 100 gości; oraz pojemny, prywatny ogród do różnych zabaw i swawoli. Do tego zapewniamy usługi sprzątania i wsparcie techniczne.

Czy będzie to wesele, komunia, warsztaty firmowe czy wypad ze znajomymi - jesteśmy do dyspozycji, chętni do pomocy w zaaranżowaniu wszelkich atrakcji. Chętnie pomożemy w wyborze dodatkowych usług, jak np. catering, dekoracje, muzyka - nie narzucając żadnego rozwiązania, a jedynie wspierając realizację wizji naszym doświadczeniem, rozeznaniem w możliwościach i jakości usług.

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Nowa Wieś, Obiekty, Sale bankietowe

Powrót