SmaQ Food & Wine

Katowice, Śląskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Śląskie
Miasto: Katowice
Adres: ul. Wojewódzka 12

Ilość miejsc do: 80
32 740 99 40
http://www.qhotels.pl/katowice-plus/o-restauracji

Opis

SmaQ Food & Wine

 

W hotelu znajduje się nowoczesna Restauracja SmaQ, która ze względu na swoją lokalizację w centrum miasta, stanowi idealne miejsce zarówno dla Gości hotelowych, turystów jak i mieszkańców Katowic.

Wszystkie nasze potrawy przygotowane są z produktów najwyższej jakość. Szef Kuchni – Arkadiusz Gawron, proponuje Państwu bogate menu, w którym znaleźć można między innymi potrawy typowe dla tradycyjnej kuchni śląskiej. Codziennie rano zapraszamy na śniadania w formie bogatego bufetu. Okresowo dostępne są także wkładki sezonowe, które nawiązują do aktualnych trendów kulinarnych. Całość propozycji uzupełnia mini menu stworzone specjalnie z myślą o dzieciach.

Wystrój restauracji cechuje połączenie prostoty, elegancji i nowoczesności. Ogromne okna, zapewniają dopływ światła dziennego, co idealnie współgra z jasną kolorystyką wnętrza. Aranżację przestrzeni dopełnia lobby bar, który stanowi przytulne miejsce do relaksu przy książce, gazecie lub telewizorze.

W 2018 roku Restauracja SmaQ uzyskała certyfikat Szlaku Kulinarnego „Śląskie Smaki”, który potwierdza jej specjalizację w przygotowaniu tradycyjnych śląskich potraw.

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać sie na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Katowice lub Kamerzysta Katowice

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca