Restauracja Zacisze 

Gdańsk, Pomorskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Pomorskie
Miasto: Gdańsk
Adres: ul. Niepołomicka 36

Ilość miejsc do: 100
533 336 698
http://www.zacisze.gda.pl

Opis

Restauracja Zacisze 

 

 

 Jeśli szukacie Państwo miejsca, w którym spokojnie będzie można zjeść rodzinny obiad, to Restauracja Zacisze jest idealnym wyborem. W naszym lokalu rodzice z dziećmi są bardzo mile widziani. Restauracja jest przestronna, dzięki czemu wejście do niej z wózkiem dziecięcym nie stanowi problemu. Ponadto przed lokalem znajduje się duży parking przygotowany specjalnie dla Państwa.
W samym lokalu do dyspozycji naszych małych Gości oddaliśmy dedykowany kącik zabaw, w którym miłośnicy przygód znajdą m.in. bezpieczne klocki, tablicę do rysowania kredą, kredki i kolorowy namiot

 

 

Komunie

Pierwsza Komunia Święta jest ważnym dniem dla rodziców, a także wyjątkowym wydarzeniem w życiu dziecka.

Jest również wspaniałą okazją do spotkania w rodzinnym gronie. Organizując przyjęcie komunijne w naszej sali mogą być Państwo pewni, że dzień ten zostanie na długo zapamiętany i mile wspominany przez dziecko oraz wszystkich zaproszonych gości.

Oferta każdego przyjęcia ustalana jest indywidualnie, zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

 

 

Chrzciny

Nasz ogród prezentuje się pięknie o każdej porze roku. Zachęcamy więc wszystkich do korzystania z uroków natury, jakie on oferuje. Każda uroczystość zasługuje na taką oprawę, dlatego warto przyjechać i skorzystać z naszej oferty, a z pewnością to wyjątkowe wydarzenie zapadnie Państwu w pamięci jako jedna z najpiękniejszych uroczystości rodzinnych.

 

 

Imprezy okolicznościowe

Spotkania z rodziną i przyjaciółmi mają ogromne znaczenie w życiu każdej osoby, dlatego warto celebrować wszystkie sprzyjające temu okazje. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ofertę organizacji urodzin, imienin, jubileuszy, rocznic, większych i mniejszych bali, które na długo pozostaną w pamięci wszystkich Gości.

 

 

 

Podczas organizowanych przez Państwa imprez okolicznościowych w restauracji Zacisze istnieje możliwość aby na życzenie zrealizować specjalne atrakcje wieczoru. Możecie Państwo wybrać z całego wachlarza propozycji: pokaz barmański, foto budka, fontanna czekoladowa, pokaz tańca, fajerwerki, pokaz iluzjonisty, animacje dla dzieci, czy balony z helem, itp.

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Gdańsk lub Kamerzysta Gdańsk

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca