Wyślij zapytanie
12... telefon

restauracja wesele

Rynek Główny 10, Kraków, Małopolskie,

W pobliżu: Bochnia, Skawina, Wieliczka, Niepołomice

12... telefon
Wyświetleń: 1


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Restauracja Wesele

Restauracja Wesele położona jest przy krakowskim Rynku Głównym, w najważniejszym punkcie turystycznym miasta, nieopodal Bazyliki Mariackiej, Sukiennic i Muzeum w Podziemiach Rynku, przy Trakcie Królewskim prowadzącym do Zamku Królewskiego na Wawelu. Stanowi bardzo dogodny punkt spotkań i miejsce na lunch lub kolację podczas pobytu Krakowa.

Grupom zorganizowanym, wycieczkom udostępniamy do 200 miejsc w formie lunchu lub kolacji zasiadanej. Przygotowujemy również specjalne propozycje spoza głównego menu oraz występy grup muzyczno-tanecznych w tradycyjnych strojach krakowskich.

Wiemy również jak ważna jest dla przewodników i pilotów wycieczek punktualność, dyktowana głównie poprzez umówione wcześniej wstępy do muzeów, dlatego też pozostajemy w kontakcie telefonicznym z wyznaczoną do kontaktu osobą, by na bieżąco koordynować godziny rezerwacji i aby zmieścić się w wyznaczonych przez organizatora ramach czasowych.

Uroczystości rodzinne

W szczególnych dniach celebrowanych przez naszych gości, proponujemy organizację uroczystości w naszych wytwornych salach I pietra z widokiem na krakowski Rynek Główne. Uroczystości takie jak komunie, chrzciny, rocznice, zawsze przygotowywane są przez nas z wyjątkową dbałością o każdy szczegół. Nasz Szef Kuchni na każde przyjęcie komponuje wyjątkowe menu spoza głównej karty.

Staramy się również zapewniać naszym gościom poczucie intymności, by mogli celebrować wyjątkowe chwile w gronie rodziny i najbliższych osób.
W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kraków, Obiekty, Restauracje

Powrót