Wyślij zapytanie
512... telefon

dworek krakowski

Łuczanowicka 21, Kraków, Małopolskie,

W pobliżu: Bochnia, Kłaj, Nowe Brzesko, Skawina, Wieliczka, Niepołomice, Słomniki, Luborzyca, Proszowice

512... telefon
Wyświetleń: 113


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

do 220

Dworek Krakowski

Dworek Krakowski jest miejscem idealnym do zorganizowania przyjęcia w pięknej oprawie ze wspaniałą kuchnią oraz przyjazną i serdeczną atmosferą. Wnętrza inspirowane architekturą Krakowa, barek stylizowany sukiennicami a obrazy z motywami oraz pastelowe kolory wnętrz wywierają niezapomniane wrażenia. Oferujemy Państwu przestronne, klimatyzowane sale mogące pomieścić 220 osób. Gdy oczy nasycą się urokiem wystroju wnętrz przyjdzie pora na Szefa kuchni, który zapewni królewskie dania i tradycyjne potrawy.

Nasze gościnne pokoje czekają na Państwa, oferując estetyczny wystrój oraz komfort. W zacisznym ogródku letnim, w otoczeniu zieleni i kwiatów. Nasi Goście, pragnący chwili wytchnienia, mogą odpocząć i nabrać sił do dalszej zabawy.

Wesele to bardzo szczególny dzień. Organizując tą uroczystość w Dworku Krakowskim mogą być Państwo pewni, iż zarówno Para Młoda, Rodzice oraz Goście zapamiętają ten dzień jako wspaniałe przeżycie. Doskonała kuchnia oraz fachowa i profesjonalna obsługa sprawią, że przyjęcie zorganizowane u nas pozostanie miłym i niezapomnianym wydarzeniem.

Dużym atutem naszego Dworku są trzy przestronne, klimatyzowane sale mogące pomieścić 220 osób. Sala taneczna oraz dwie sale bankietowe. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zarówno menu jak i wystrój sprawią, że poczują się Państwo wyjątkowo. Oferujemy również Nasz ogród, który może posłużyć jako idealne miejsce do zdjęć plenerowych.
W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kraków, Obiekty, Hotele

Powrót