Cukiernia “Jagódka”

Jastrzębie Zdrój, Śląskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Śląskie
Miasto: Jastrzębie Zdrój
Adres: ul Bogoczowiec 15

Ilość miejsc do: 40
32 473 43 98
http://jagodka.pl/

Opis

Cukiernia “Jagódka”

 

Witamy w naszym czarującym i słodkim świecie! W którym już od ponad 20 lat towarzyszymy i osładzamy najważniejsze w życiu chwile, tworząc wyśmienite torty, ciasta, ciasteczka a także lody własnej produkcji i aromatyczne desery…

Nasza cukiernia – założona 13 października 1991 roku przez Bożenę i Zbigniewa Wala – od początku budowana jest przez jedną rodzinę. I z powodzeniem funkcjonuje i rozwija się po dziś dzień. Czy wiedzieliście, że początkowo zatrudnialiśmy zaledwie 4 osoby, a dziś jest nas ponad 100?

Nasz sukces to oddanie i ciężka praca wielu ludzi. Dzięki pracy wykwalifikowanych cukierników stworzyliśmy nową jakość, a nasze produkty można znaleźć na Śląsku, w Małopolsce, w Opolskim. Wysyłamy je również do Włoch, Niemiec i Czech!

Można ich również spróbować w jednej z naszych cukiernio-kawiarni. Magicznych miejscach, gdzie znajdziecie niepowtarzalny klimat, dobre ciast, nasze własne lody, aromatyczną kawę i chwileczkę wytchnienia.

Zapraszamy!

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Jastrzębie Zdrój lub Kamerzysta Jastrzębie Zdrój

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca