Crown Piast Hotel & Spa

Kraków, Małopolskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Małopolskie
Miasto: Kraków
Adres: ul. Radzikowskiego 109

Ilość miejsc do: 100
12 683 26 54, 12 683 26 74
https://hotelpiast.pl/

Opis

Crown Piast Hotel & Spa

 

 

Restauracja Anturium i otaczający ją park z ukwieconym ogrodem, letnią altaną, urokliwymi alejkami w cieniu starych brzóz i szumiącą fontanną to idealne miejsce na relaks w trakcie trwania przyjęcia jak również doskonały plener do organizacji chrztu, sesji zdjęciowych czy grilla. Zapewniamy profesjonalną obsługę, która zadba o to aby wszystkie Państwa życzenia zostały spełnione.

 

I Komunia Święta

 

To jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Powinien więc odbywać się w wyjątkowym miejscu i pozostawić niezapomniane wrażenia. Crown Piast Hotel & Spa przez swoje położenie na terenie pięknego parku, wyjątkową atmosferę i ofertę dostosowaną do potrzeb Naszych Gości jest wymarzonym miejscem do zorganizowania tej niezwykłej ceremonii.

 

 

Chrzest Święty

 

To doniosłe wydarzenie w życiu każdej rodziny. Warto, aby celebrować te chwile w wyjątkowym miejscu. Crown Piast Hotel & Spa przez swoje położenie na terenie pięknego parku, wyjątkową atmosferę i ofertę dostosowaną do potrzeb Naszych Gości jest wymarzonym miejscem do zorganizowania tej niezwykłej ceremonii.

 

 

Drodzy Rodzice to Wam powierzamy skomponowanie własnego menu dla Gości. Nasza rozbudowana oferta pozwoli ułożyć je tak by było niepowtarzalne i dostosowane do indywidualnych potrzeb. Oferujemy Państwu możliwość wyboru, zaczynając od uroczystego obiadu poprzez bufet słodki, wytrawny, dania gorące. Dodatkowo proponujemy atrakcyjne pakiety napojów alkoholowych i bezalkoholowych, menu grillowe, kociołek z gorącym daniem, ofertę tortów okolicznościowych, fontannę czekoladową i wiele innych.

 

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Bochnia lub Kamerzysta Bochnia

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca