Wyślij zapytanie
12... telefon

crown piast hotel & spa

ul. Radzikowskiego 109, Kraków, Małopolskie,

W pobliżu: Bochnia, Skawina, Wieliczka, Niepołomice

12... telefon
Wyświetleń: 2


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Crown Piast Hotel & Spa

Restauracja Anturium i otaczający ją park z ukwieconym ogrodem, letnią altaną, urokliwymi alejkami w cieniu starych brzóz i szumiącą fontanną to idealne miejsce na relaks w trakcie trwania przyjęcia jak również doskonały plener do organizacji chrztu, sesji zdjęciowych czy grilla. Zapewniamy profesjonalną obsługę, która zadba o to aby wszystkie Państwa życzenia zostały spełnione.

I Komunia Święta

To jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Powinien więc odbywać się w wyjątkowym miejscu i pozostawić niezapomniane wrażenia. Crown Piast Hotel & Spa przez swoje położenie na terenie pięknego parku, wyjątkową atmosferę i ofertę dostosowaną do potrzeb Naszych Gości jest wymarzonym miejscem do zorganizowania tej niezwykłej ceremonii.

Chrzest Święty

To doniosłe wydarzenie w życiu każdej rodziny. Warto, aby celebrować te chwile w wyjątkowym miejscu. Crown Piast Hotel & Spa przez swoje położenie na terenie pięknego parku, wyjątkową atmosferę i ofertę dostosowaną do potrzeb Naszych Gości jest wymarzonym miejscem do zorganizowania tej niezwykłej ceremonii.

Drodzy Rodzice to Wam powierzamy skomponowanie własnego menu dla Gości. Nasza rozbudowana oferta pozwoli ułożyć je tak by było niepowtarzalne i dostosowane do indywidualnych potrzeb. Oferujemy Państwu możliwość wyboru, zaczynając od uroczystego obiadu poprzez bufet słodki, wytrawny, dania gorące. Dodatkowo proponujemy atrakcyjne pakiety napojów alkoholowych i bezalkoholowych, menu grillowe, kociołek z gorącym daniem, ofertę tortów okolicznościowych, fontannę czekoladową i wiele innych.


W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kraków, Obiekty, Hotele

Powrót