Restauracja Przy Ogrodzie

Rzeszów, Podkarpackie

Informacje o obiekcie

Województwo: Podkarpackie
Miasto: Rzeszów
Adres: ul. Dąbrowskiego 12

Ilość miejsc do: 35
783 185 263
http://przyogrodzie-rzeszow.ipr.pl/

Opis

Restauracja Przy Ogrodzie

 

 

Zapraszam do skorzystania z naszej oferty. Przyjęcia okolicznościowe już od 30zł/osoby.

 

Chrzest, komunia czy bierzmowanie to czas duchowego oczyszczenia naszych małych pociech jak również i rodziców.

 

W momencie gdy ma się na głowie przyjęcie dla całej rodziny ciężko myśleć właśnie o samej ceremonii. Wszyscy zaprzątają sobie głowę tym co podać, ile, ile mnie to wyniesie, jak ja później się tego do sprzątam? Nie ma co tracić głowy kiedy można skorzystać z naszych usług!

 

Proponujemy Państwu wspaniałe rozwiązanie. Dzięki naszej ofercie nie tylko nie wymęczycie się przy przygotowaniach ale też nie opustoszycie swojego portfela. Mamy przygotowaną ofertę dla każdego i na każdy portfel. Zadzwoń i zapytaj a my znajdziemy najlepsze rozwiązanie!!

 

A dla gości, którzy zechcieliby spędzić noc po udanym przyjęciu zapraszamy do Domu Gościnnego Ela pod adresem http://www.domgoscinnyela.ipr.pl/

 

Dom Gościnny Ela” to kameralna kamieniczka położona w Śródmieściu Rzeszowa, w bezpośrednim sąsiedztwie parku, w miejscu doskonale skomunikowanym z wszystkimi rejonami miasta. Do Rynku zaledwie 10 min. spacerem.

Na gości czekają wygodne, ładnie urządzone pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe oraz apartamenty 5-6 osobowe, każdy z własną łazienką, wyposażoną w kabiny prysznicowe i wc. Przewidujemy 21 miejsc noclegowych.

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Rzeszów lub Kamerzysta Rzeszów

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca