Wiktoria 34 – Przyjęcia Okolicznościowe

Wrocław, Dolnośląskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Wrocław
Adres: ul. Cegielskiego 34

Ilość miejsc do: 90
533 333 022
http://www.wiktoria34.pl/

Opis

Wiktoria34

 

 

Przyjęcia okolicznościowe

 

Przyjęcia okolicznościowe Wiktoria 34 mieszczą się w Willi we Wrocławiu na osiedlu Jagodno. Do dyspozycji obiektu jest duży ogrodzony parking oraz ogród z altanką. Gościom oferujemy trzy sale, które pomieszczą max.- 90 osób. Czy chcesz zrobić komuś niespodziankę urodzinową lub sam jesteś zainteresowany zorganizowaniem urodzin, podczas których zarówno Ty jak i Twoi goście czulibyście się wyjątkowo? Jeżeli tak, to Willa Wiktoria 34 jest idealnym miejscem dla Ciebie.

 

 

I Komunia Święta 

 

To wielkie wydarzenie zarówno dla Państwa, jak i dla Dziecka. Dlatego też chcielibyśmy jak najbardziej odciążyć Państwa w tym dniu, byście razem z gośćmi mogli świętować to doniosłe wydarzenie. W tym wyjątkowym dniu, chcemy podzielić się z bliskimi przepełniającą nas radością.
Willa Wiktoria 34 pragnie być częścią tego wspaniałego dnia i oferuję idealne kameralne przyjęcie z okazji tego wydarzenia.

 

 

Chrzciny

 

Chrzest jest pierwszym i jednym z najważniejszych sakramentów w Kościele katolickim.Od pewnego czasu, chrzciny przestały już być wyłącznie obrzędem kościelnym, ale stały się też uroczystością w gronie rodziny i przyjaciół. W tym wyjątkowym dniu, chcemy podzielić się z bliskimi przepełniającą nas radością.
Willa Wiktoria 34 pragnie być częścią tego wspaniałego dnia i oferuję idealne kameralne przyjęcie z okazji tego wydarzenia.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl 

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Bielany Wrocławskie lub Kamerzysta Bielany Wrocławskie

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca