Dom Przyjęć Okolicznościowych Gostyniec

Gostyń , Śląskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Śląskie
Miasto: Gostyń
Adres: ul. Motyla 42c

Ilość miejsc do: 150
609 130 108; 605 661 561
http://www.gostyniec.pl

Opis

Dom Przyjęć Okolicznościowych Gostyniec

Zapraszamy do Domu Przyjęć Okolicznościowych Gostyniec, znajdującego się w pobliżu Tych w miejscowości Gostyń. Do dyspozycji naszych gości oddajemy klimatyzowaną salę, która stać się może miejscem spotkań towarzyskich i integracyjnych, konferencji naukowych lub biznesowych, czy też miejscem niezapomnianego wesela lub balu.

Oferujemy również pokoje noclegowe, oraz domki letniskowe. Wszyscy, którzy cenią aktywne spędzanie wolnego czasu mogą się sprawdzić na kortach tenisowych oraz na boisku do siatkówki plażowej. Każdy może ugasić pragnienie w ogródku piwnym lub oddać się przyjemności grillowania z przyjaciółmi w pergoli nad stawikiem. Nasza kuchnia proponuje specjały kuchni śląskiej jak również poczęstunek swoimi wypiekami.

Organizacje chrzcin, komunii, balów, konferencji

Przestronna klimatyzowana sala pozwala na organizację wesel, przyjęć okolicznościowych, bankietów lub na przygotowanie konferencji naukowych czy biznesowych.

Dla naszych gości proponujemy specjały kuchni śląskiej oraz własne wypieki. Aby chrzciny i komunia było niezapomnianym przyjęciem…

W przypadku kontaktu z lokalem prosimy o powołanie się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Gostyń lub Kamerzysta Gostyń

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca