Hotel FILMAR

Toruń, Kujawsko-pomorskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie
Miasto: Toruń
Adres: ul. Grudziądzka 45

Ilość miejsc do: 300
+48 56 66 94 800
http://www.hotelfilmar.pl

Opis

Hotel Filmar

 

 

Hotel Filmar to jeden z najlepszych hoteli w tej części Polski. Gustowny wystrój, obsługa na europejskim poziomie, świetna lokalizacja, restauracje i lobby bar na miejscu – atuty Filmaru można wyliczać bardzo długo. Nasi Goście czują się w naszym hotelu wyśmienicie. Udało nam się połączyć ekskluzywność z intymnością i dobry smak z rozmachem. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że jakość usług hotelowych świadczonych w hotelu Filmar w Toruniu jest na najwyższym poziomie.

 

Imprezy okolicznościowe

 

Nieformalna atmosfera sprzyja biznesowym rozmowom. Dlatego oprócz konferencji, sympozjów oraz innego rodzaju spotkań służbowych organizujemy bankiety oraz uroczystości okolicznościowe, dbając o to, by podczas tego typu uroczystości nasi goście czuli się swobodnie i komfortowo.

Nasz doświadczony zespół zadba o to, by spełnić wszystkie Państwa oczekiwania, począwszy od dekoracji, przez atrakcje podczas spotkania, po wybór dań i napojów. Do organizacji tego typu spotkań podchodzimy bardzo indywidualnie, dostosowując się do wymogów organizatorów i zapewniając profesjonalną i dyskretną obsługę na najwyższym poziomie.

 

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

 

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Toruń lub Kamerzysta Toruń

Film z obiektu

Obiekt na mapie

 

Opinie

Wyjątkowe miejsca