Dworek Biesiadny Mosina

Poznań, Wielkopolskie

Informacje o obiekcie

Województwo: Wielkopolskie
Miasto: Poznań
Adres: ul. Długa 1B

Ilość miejsc do: 120
691 845 079
http://www.dworek-biesiadny.pl/

Opis

Dworek Biesiadny Mosina

Organizujemy przyjęcia okolicznościowe w tym: chrzciny, wesela, komunie, rocznice ślubu, roczek, 18-stki, imieniny, urodziny, jubileusze, stypy,oraz wiele innych imprez w tym inmprezy dla firm: integracyjne, spotkania biznesowe, konferencje i inne.

Dysponujemy salą do 120 osób.

Organizujemy tez imprezy plenerowe ze względu na piękne położenie nad Wartą. Mamy specjalnie przygotowane palenisko na ogniska oraz idealne miejsce na grilla.

Dysponujemy również miejscami noclegowym w nowych komfortowych dużych apartamentach z łazienkami. W obiekcie jest możliwość podłączenia się do bezprzewodowego internetu. Mamy równiez wiele innych udogodnień i atrakcji dal naszych klientów.

Restauracja czynna od czwartku do niedzieli – wyśmienita kuchnia staropolska. To idealne miejsce na spacer.

Posiadamy plac zabaw z trampoliną dla dzieci w plenerze.

Komunie

Komunia to jeden z najważniejszych dni w życiu dziecka i jego rodziców. Jest zwieńczeniem kilkumiesięcznych przygotowań. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by uroczysty obiad w gronie rodziny zapisał się jak najlepiej w pamięci.

Sale i organizacja komunii

Zapewniamy organizację niewielkich komunii dla 20 osób, jak i większych dla 50 czy 80 osób.

Nasza sala główna, którą można podzielić na kilka mniejszych części, doskonale sprawdza się przy komuniach. Jednocześnie możemy zorganizować do 5 mniejszych komunii, oddzielonych od siebie.

W przypadku większych uroczystości, do dyspozycji Gości oddajemy salę tarasową na 50 osób, salę środkową na 80 osób lub salę bufetową dla 35 osób.

Zachęcamy także do organizowania uroczystości w naszej najnowszej sali Stajence, położonej w niezależnym budynku na terenie Dworku. Sala pomieści do 50 osób, a jej zaletą jest bezpośrednie wyjście na piękny zielony taras oraz plac zabaw. Miejsce to idealnie sprawdzi się w czasie komunii, gdzie można mieć kontrolę nad bawiącymi się dziećmi.

Wystrój sali, krzesła komunijnego dla dziecka oraz dekoracje stołu dostosowujemy do życzeń naszych Gości.

Atrakcje dla dzieci

Obiad komunijny nie musi oznaczać wielogodzinnego siedzenia za stołem. Do Państwa dyspozycji oddajemy 4ha, bezpieczny i ogrodzony teren, na którym znajdują się: 

  • huśtawki i trampolina dla dzieci
  • przestrzeń do zorganizowania zabaw i konkursów
  • mini zoo, które nasi najmłodsi goście uwielbiają
  • zejście do starorzecza Warty oraz pomost
  • możliwość skorzystania z usług animatora
  • zamek dmuchany

Dzieci oraz dorośli mogą spędzić czas swobodnie, na świeżym powietrzu. Nasze otoczenie to także doskonały plener do sesji zdjęciowej!

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Masz już lokal? Znajdź fotografa i kamerzystę na swoje przyjęcie! Kliknij Fotograf Kórnik lub Kamerzysta Kórnik

Film z obiektu

Obiekt na mapie

Opinie

Wyjątkowe miejsca